Micelinio vandens naudojimas ir privalumai

0 71

Vis daugiau žmonių patiki savo veido odą miceliniam vandeniui. Kuo toliau, tuo daugiau galima pamatyti gamintojų, kurie puikuojasi šiuo produktu, o parduotuvių lentynose neįmanoma jų nerasti. Labai greitai išpopuliarėjęs ir visų moterų pamėgtas micelinis vanduo tapo tikra tendencija, kuri padeda rūpintis savo veido oda. Šiuo vandeniu pakeičiami veido pieneliai, losjonai ir valomieji aliejai, kadangi jis puikiai atlieka šių priemonių funkcijas ir dar daugiau.

Micelės, kurių gausu priemonėje, yra molekuliniai junginiai, sukuriantys aktyvias substancijas. Dalelės micelėse naudingos tuo, kad sugeba sutraukti vandenį ir nešvarumus. Dėl šios priežasties micelinis vanduo veikia kaip magnetas, galintis nesunkiai pritraukti veido nešvarumus tiek nuo paviršiaus, tiek nuo gilesnių odos sluoksnių. Šiame vandenyje nėra alkoholio, parabenų, kvepalų, muilo ar silikono, todėl puikiai tinka sausai ir net labai jautriai odai. Dėl šios priežasties šis produktus visiškai saugus visų tipų odai. Dažnai sudėtyje randami ir tokie ingredientai kaip cinkas, kuris padeda sureguliuoti odos riebumą bei blizgesį. Kai kurie gamintojai į micelinį vandenį taip pat deda gliceriną ir įvairius vitaminus, kad veidas išliktų sudrėkintas bei pamaitintas.

Pats micelinis vanduo yra puikus tuo, kad ne tik gali sudrėkinti ir išvalyti odą, bet taip pat pašalina sudirgimus ir padeda susitvarkyti su veido raudoniu. Jis taip pat neutralizuoja kenksmingas medžiagas, kurių prisikaupia ant veido per dieną nuo aplinkos veiksnių.

Naudojamas micelinis vanduo yra rytais ir vakarais – jo reikia užpilti ant vatos diskelio ir tuomet lengvai ir švelniai masažuoti ar braukti per veidą. Svarbiausia yra netrinti per smarkiai, nes tai visiškai nereikalinga – nešvarumai išsitraukia be jokių stiprių judesių. Rytais prieš makiažą šis vanduo nuims blizgesį ir leis riebios odos savininkėms nesunkiai išgauti puikaus makiažo efektą, o sausos bei normalios odos savininkėms leis sudrėkinti odą prieš dedant makiažo pagrindą, kad jis teptųsi tolygiau. Vakarais su miceliniu vandeniu lengva nusivalyti net ir sunkiausią grimą. Galima valyti ir blakstienų tušą, nes ši priemonė yra saugi naudojimui aplink akis ir lūpas, nepriklausomai nuo to, kad tai pačios jautriausios veido odos vietos.

Komentarai
Kraunama...