Micelinio vandens privalumai

0 122

Šiais laikais tikrai daugelis moterų naudoja micelinį vandenį, o kai kurios be jo net ir neįsivaizduoja savo kasdienybės. Pirmiausia, tai yra priemonė, kuri kuo puikiausiai pašalina nešvarumus nuo veido. Jis taip pat gali lengvai nuvalyti net ir vandeniui atsparų makiažą. Micelinis vanduo itin mėgstamas keliautojų, kadangi galima be vandens idealiai nusivalyti veidą. Šio vandens populiarumas išaugo labai greitai, tačiau ne visi žino kokią nauda iš tikrųjų gaunama iš šio produkto.

Micelinis vanduo parduotuvių lentynose stebina jau kelis metus. Vis kiti gamintojai pristato savo micelinio vandens formulę, tačiau vis dar daug kas nesupranta, kodėl būtent taip šis vanduo yra vadinamas. Jame yra labai mažos dalelės, kurios vadinamos micelėmis, o jas sudaro hidrofilinės ir hidrofobinės dalėlės – hidrofilinės dalelės geba sutraukti vandenį, o hidrofobinės jį atstumti ir pritraukti nešvarumus ir veido riebalus. Taigi, micelinis vanduo veikia kaip magnetas, traukiantis nešvarumus nuo odos. Dėl šios priežasties juo puikiai galima nusivalyti makiažą, įskaitant ir blakstienų tušą ar net grimą.

Pats micelinis vanduo yra saugi ir lengva priemonė, nesuteikianti veidui sunkumo jausmas – jis kaip tik palieka gaivumo ir švarumo jausmą. Dėl šios priežasties žmonės linkę miceliniu vandeniu keisti veido pienelius ir kitokias valomąsias priemones, kurias panaudojus norisi veidą nusiplauti. Pats micelinis vanduo tinka visiems odos tipams, todėl tai pakankamai universali priemonė.

Nors pagrindinė šio vandens nauda yra nešvarumų pašalinimas, reikia suprasti, kad tai nėra vienintelis teigiamas dalykas, kurį ši priemonė sugeba. Su miceliniu vandeniu galima sumažinti spuogų susidarymą, kadangi jis pašalina viršutinį odos sluoksnį, riebalų perteklių bei dulkeles. Taigi, tai itin aktualu kenčiantiems nuo aknės. Visų spuogų problemų ši priemonė neišspręs, tačiau tikrai gali turėti nemažai teigiamos įtakos.

Naudoti micelinį vandenį patartina du kartus dienoje – rytais ir vakarais. Nereikėtų jo per daug įtrinti į veidą, užtenka užlašinus ant vatos diskelio švelniai braukti per veidą ž ant diskelio pasimatys nešvarumai, tad reikėtų veidą valyt tol, kol nešvarumų neliks. Nusiplauti veido paprastu vandeniu po valymo nereikia.

Komentarai
Kraunama...