Milk Shake priemonės plaukams

Milk Shake plaukų priežiūros priemonės
0 271

Itališkos plaukų priežiūros priemonės

Milk Shake prekės ženklas yra kilęs iš Italijos ir paskutiniu metu labai populiarėjantis Lietuvoje. Profesionalios priemonės pasižymi plaukams vertinga sudėtimi, todėl produktuose galima rasti medaus, vaisių ekstraktų, pieno proteinų ir kitų puoselėjančių ingredientų. Nuostabiu kvapu pasižyminčios priemonės sukuria platų asortimentą, kuriame galima rasti visko ko tik reikia plaukų priežiūrai.

Milk Shake asortimente, kurį galite rasti https://kosmetikosparduotuve.lt/, galima rasti šampūnų, kurie pasižymi skirtingu efektu. Galima atrasti valomąjį šampūną, kuris puikiai tinka problemišką galvos odą turintiems. Jis švelniai išplauna nešvarumus, pašalina pleiskanas ir riebalų perteklių. Prisotintas cinko šis šampūnas palaipsniui neleidžia atsirasti pleiskanoms. Taip pat prekių įvairumas siūlo ir galvos odą normalizuojantį šampūną, kuris atstato odos pH pusiausvyrą ir pasižymi atkūrimą skatinančiomis savybėmis. Taip pat šio šampūno sudėtis paspartina kolageno gamybą.

Norinčios plaukų apimties gali rinktis tankinantį šampūną, kuris skirtas retėjantiems ir išplonėjusiems plaukams. Šampūnas gerai ir labai švelniai išplauna plaukus, jiems nekenkdamas ir puoselėdamas. Romarinų ekstraktas padeda išplauti plaukų priemonių likučius o šalavijų ekstraktas atgaivina odą ir plaukus. Giliai valantis šampūnas ir Milk Shake linijos yra be sulfatų, todėl jį verta naudoti prieš plaukams kenkiančias procedūras – dažymą, tiesinimą ir panašiai. Pieno proteinai ir vaisių ekstraktai sudėtyje aprūpina plaukus reikiamomis medžiagomis ir gerai juos drėkina.

Kasdieniam naudojimui yra skirtas šampūnas, kuris tinka dažnai plaukų plovimu užsiimantiems. Šis šampūnas švelniai plaus, todėl naudoti šampūną kasdien nebus taip baisu, o sudėtyje esančios drėkinamosios medžiagos padės plaukams neišsausėti. Ši priemonė tausoja spalvą ir suteikia ryškumo, todėl plaukai labiau blizga, o dažytų plaukų spalva išblunka lėčiau. Obuolių ekstraktas šiam šampūnui suteikia antioksidanto savybių, todėl plaukai lieka minkšti ir elastingi.Šviesiaplaukėms nepakeičiama priemonė yra geltonus atspalvius naikinanti priemonė – Milk Shake šampūnas žilų ir blondiniškų plaukų savininkėms. Šampūnas suteiks šaltesnį atspalvį ir kondicionuos plaukus, todėl jie liks minkšti ir bus žvilgantys. Šio šampūno sudėtyje nėra aršaus ploviklio SLES, todėl plaukai neišsausės, o pieno baltymai tik dar labiau juos sudrėkins.

Komentarai
Kraunama...