Mitai apie kremus nuo saulės ir patarimai kaip juos naudoti

0 37

Greičiausiai daugelis gali sutikti, jog kremas nuo saulės yra kasdienis palydovas vasaros metu. Juk niekas nenori nudegti, tuomet visi vasaros džiaugsmai labai greitai pasibaigia. Iš tiesų, be apsauginių priemonių nuo saulės galima prisidaryti labai daug žalos savo odai. Jeigu turite itin šviesią odą ir greitai nudegate, vos kelios minutės saulėje be apsaugos gali būti lemtingos. Bėda ta, jog nudegus tikrai negalima džiaugtis, nes padaroma negrįžtama žala. Taip ne tik gali varginti pūslelės ar atsilupanti oda, bet ir greitesnis odos senėjimas, jos sausėjimas ir daugelis kitų odos problemų. Negana to, kiekvienas toks nudegimas gali tapti paskatinimu odos vėžiui. Būtent todėl odą prižiūrėti reikia labai atsargiai, kai kalba pasisuka apie dažną buvimą saulėje. Būtent kremas nuo saulės gali padėti apsisaugoti nuo nudegimų, kai norisi pasibūti saulėje, tačiau reikia mokėti pasirinkti tinkamą priemonę ir gerą jos spf apsaugą.

Pirmasis mitas, kuriuo kai kurie gali vadovautis yra tas, kad visos priemonės nuo saulės veikia taip pat, tad visiškai nesvarbu kas pasirenkama. Visose produktuose, kurie naudojami tepti ant odos, labai svarbūs yra naudojami ingredientai. Kiekviena oda skirtinga, todėl tikrai ne visos sudedamosios dalys tiks idealiai, o ir pati kremo, pienelio, losjono ar kito apsauginio produkto konsistencija turi įtakos tam, kaip pasitepus kremu bus jaučiamasi. Niekas nenori jausti diskomforto atostogų metu, todėl tinkamai pasirinkti įdegio kremai su spf gali padėti to išvengti. Dažniausiai pasirenkamas kremas nuo saulės, tačiau kai kuriems patogiau naudoti pienelį ar losjoną. Galbūt tokia konsistencija labiau tinkama jūsų odai, nes greičiau įsigeria, nepalieka plėvelės? Svarbiausia bandyti ir testuoti ką oda mėgsta ir ko ne. Ingredientus visada galima rasti ant pakuotės – galbūt kai kurios sudedamosios dalys nėra toleruojamos jūsų organizmo? Tuomet reikėtų ieškoti priemonės su kiek kitokia sudėtimi.

Dar viena klaida yra tai, kad daugelis įsitikinę, jog kremas nuo saulės reikalingas tik tuomet, kai pradedama degintis, todėl juo teptis pradeda tik nusirengus viršutinius rūbus jau esant paplūdimyje ar kitoje vietoje, kur deginamasi. Deja, daug geriau jei priemonė ant kūno ištepama bent pusvalandžiu prieš išeinant laukan, kad ji galėtų kuo puikiausiai susigerti. Tuomet oda pilnai pasiruošia ir galima keliauti degintis ar užsiimti kita veikla lauke. Kitokiais atvejais kremas gali tiesiog nusitrinti į rūbus, pledą, tuomet apsauga nuo saulės nebebūna veiksminga. J

Nenorint bloginti odos būklės saulėje, visuomet galima rinktis soliariumus, o kartais puikia alternatyva tampa savaiminio įdegio kremai. Pasirinkus soliariumus visuomet rekomenduojama, jog būtų naudojami soliariumų kremai, kurie tik pagerina įdegio rezultatus.

Komentarai
Kraunama...