Namų interjeras – užuolaidų priderinimas

0 52

Ritininės užuolaidos, įprastai geriau žinomi kaip roletai, šiandien yra vienas populiariausių langų dekoro bei apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių sprendimų, kas šiuo metu vasaros sezonui kaip niekad aktualu.
Roletų įvairovė leidžia rinktis ne tik iš daugybės audinių, bet ir techninių sprendimų. Esant tokiam plačiam pasirinkimui, dažnai gali kilti daug klausimų. Kad palengvinti rinkimasį, dalinamės 5 žingsniais, kurie padės priartėti prie geriausio roletų pasirinkimo.

1 žingsnis – roleto montavimas. Renkantis roletą, svarbu apsispręsti, kaip jis bus montuojamas – prie lango, lubų ar sienos. Jei jums aktuali palangės erdvė bei galimybė atidaryti langą su norima roletų padėtimi, rekomenduojama rinktis plastikiniams langams skirtus roletus.

2 žingsnis – audinio permatomumas. Roletai yra gaminami iš audinių, pasižyminčių aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu. Pasirinktais roletų audiniais galima užtamsinti patalpas ar tiesiog pasislėpti nuo praeivių žvilgsnių. Roletų permatomumo tipai yra trys: permatomas audinys, nepermatomas, bet pralaidus šviesai ir nepermatomas audinys, kuris visiškai nepraleidžia šviesos.

3 žingsnis – apsauga nuo saulės ir karščio. Jei vitrininiai langai yra pietų pusėje, viena didžiausių problemų yra ta, kad patalpos prikaitinamos saulės. Tokiais atvejais roletus galima rinktis su metalizuotais audiniais, padengtais aliuminio milteliais. Blizgus roleto paviršius veikia tarsi veidrodis ir atmuša saulės spindulius į lauką ir taip patalpos neprikaitinamos šviečiant kaitriai saulei.

4 žingsnis – audinio derinimas prie interjero. Šioje vietoje svarbu žinoti – ar norite rinktis roletus iš natūralių atspalvių paletės, ar langus paversti ryškiu dekoro akcentu. Roletus galite derinti prie kambario aksesuarų, baldų apmušalų ir netgi pagalvėlių ar kitos namų tekstilės. Tiesa, renkantis ryškių spalvų roletus, interjeras neturėtų būti perkrautas akį rėžiančiomis detalėmis.5 žingsnis – roleto matavimas. Matavimo instrukcijas galima peržiūrėti internetiniame puslapyje „Regila.lt“, kur aiškiai iš trumpai pateikta visa matavimo eiga. Jei nenorite prisiimti atsakomybės dėl klaidingai išmatuotų roletų, patariame tiesiog išsikviesti specialistą į namus. Jis atliks tikslius matavimus ir, jei tik prireiks, atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Komentarai
Kraunama...