Namuose gaminami veido kremai

0 84

Namuose pasigaminti savo pačių kremus tikrai nėra toks sunkus darbas koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Net jeigu veido kremai nebūtų lengvai padaromi namuose, vis tiek darbas būtų vertas vargo, kadangi galėtumėte džiaugtis produktu, kuriame visiškai nėra nieko kenksmingo. Visą sudėtį ir produktus mokėsite atmintinai, tad net nekils klausimas ar verta jį naudoti ir ar jis nebus žalingas Jūsų odai. Dažniausiai parduotuvėse pastebimi brangiausi kremai, o jų galiojimo laikas būna tikrai labai ilgas, todėl kyla klausimas kas juose įdėta, kad jis gali nesugesti net ir metus ar du. Taigi, sužinokite kaip pasidaryti savo kremą, kad nereikėtų svarstyti apie tai ar verta pirkti produktus iš parduotuvės.

Darant savo kremą tikrai nereikės galvoti apie alergijas, todėl, kad visus ingredientus atsirinksite patys. Dažniausiai pabandžius kartą, norisi sau kremą pasigaminti vėl ir vėl, kadangi tai puiki investicija ir daugeliu atveju netgi sutaupoma pinigų. Veido kremai gali kainuoti net ir 50 eurų už labai nedidelį kiekį, tačiau namuose gaminant ekologišką produktą jums tiek tikrai neprireiks, o efektas gali būti net ir dar geresnis, nei įsivaizduojate.

Ingredientų galima rasti ne tik važinėjant po įvairiausias parduotuves, bet ir užsisakinėjant internetu, todėl net nebūtina niekur išeiti iš namų. Vaistinėje taip pat labai nemažai pasirinkimo, kuriame tikrai galima rasti reikalingų gamybai namuose dalykų.

Dažniausiai prireikia tokių ingredientų kaip eteriniai aliejai, vitaminų kapsulės, nes jos dedamos į kremą, kad pamaitintų odą. Taip pat kremo pagrindui galite naudoti bičių vašką, kurio tikrai rasite turguose, kur ūkininkai pardavinėja ekologiškus produktus. Veido kremai taip pat gali būti su glicerinu, lanolinu ir kitų medžiagų, kurių galima rasti įvairiose ekologiškose parduotuvėse.

Gamybai reikia vandens vonelės. Žinoma vanduo turi būti karštas, kad indelyje virš jo būtų galima gaminti kremą, o visi ingredientai tarpusavyje susimaišytų. Švirkšto gamybai gali prireikti, nes su juo daug lengviau pamatuoti kiek kokio ingrediento įdėjote. Receptų kaip gaminami kremai tikrai galima rasti internete, tad pasirinkite veido odai labiausiai tinkantį receptą ir keiskite ingredientus, kurie jums nepatinka. Kokybiškų priemonių veidui galima įsigyti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Komentarai
Kraunama...