Natūrali plaukų spalva nebūtinai tobula

0 94

Plaukai atauga, todėl juos pastoviai keisti yra labai puiku būdas vis atnaujinti savo įvaizdį. Gražiausios spalvos, sakoma, natūralios, tačiau dešimtis metų būti su ta pačia spalva tikrai pabosta, o pripratus prie to, pasidaro nuobodu. Žinoma, eksperimentuoti su plaukais gana sudėtinga, kartais pasirenkami netinkantys loreal plaukų dažai, tačiau, kad taip nenutiktų, reikia žinoti į ką atkreipti dėmesį.

Gamtos duotos spalvos tikrai gražios ir dažniausiai labai tinka, tačiau palaipsniui pabodus spalvas reikia keisti. Sakoma, kad kuo brandesnė moteris, tuo šviesesnius plaukus ji turėtų turėti, nes būtent šviesūs plaukai jaunina. Žinoma, reikia parinkti tinkamus atspalvius, kad viskas atrodytų tobulai. Atspalvis dažniausiai renkamas pagal odos spalvą, kuri metams bėgant taip pat keičiasi, atsiranda pigmentinių dėmių, patamsėja ar atvirkščiai.

Akių spalva taip pat turi didelės įtakos, nes galima arba ją išryškinti arba padaryti blankią ir nematomą. Šaltos akių spalvos tiks prie šaltų spalvų, o šiltos prie šiltų. Taigi, akių spalva ir odos spalva nulemia koks plaukų atspalvis jums tiks. Mėlynakės ir pilkaakės bus pritrenkiančios su šviesiais plaukais, o rudas akis išryškins rudos ir gelsvos sruogos.

Kartais pakanka padaryti labai nedaug, kad pokytis būtų net labai pastebimas ir tinkantis. Būna, kai blondinė, kurios atspalvis auksinis, gelsvas pakeičia jį į platininį ir vaizdas jau būna visai kitoks. Loreal plaukų dažai, kurių rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/, blondinės atspalvių turi labai daug, todėl kiekviena galės atnaujinti savo išvaizdą įdėjusios nedaug pastangų.

Kadangi plaukų spalvai labai svarbu odos tonas, taigi, visų pirma, reikia jį ir nusistatyti. Loreal plaukų dažai gali būti per sunkus pasirinkimas, jei neatsirinksite tik tų atspalvių, kurie jums tiks. Dėl šios priežasties atkreipkite dėmesį į akių spalvą ir odos toną, o tuomet rinkitės tik iš tų spalvų, kurios jums tinka, o ne iš viso plataus asortimento. Melsvos venos vidinėje rankos pusėje reiškia, kad jūsų odos tonas šaltas. Šiltos odos savininkės turės žalsvas arba rausvas venas. Jei jums atrodo, kad sidabras jums tinka labiau, tai esate šaltesnio atspalvio blondinė, o jei auksas – jūsų oda šilta. Odos tipas gali keistis su amžiumi, todėl derinkite tinkamas plaukų spalvas.

Komentarai
Kraunama...