Odos priežiūros patarimai po depiliacijos

0 139

Vasaromis, o kartais net ir kitais sezonais moterų grožio rutinoje gana aukštą vietą užima depiliacija. Norint pasipuikuoti nauju bikiniu ar karšta vasara užsidėti lengva sijoną, tenka pasirūpinti ir kūno oda bei nereikalingais plaukeliais. Kad po depiliacijos kojos ar kitos kūno vietos neatrodytų kaip po alerginės reakcijos, reikia intensyviau pasirūpinti oda prieš ją depiliuojant, o po depiliacijos taip pat rekomenduojama palepinti kūną naudingomis medžiagomis, kad oda atsigautų. Nuramint odą po depiliacijos galima įvairiais būdais. Pirmiausia, svarbu, kad būtų pasirinktos tinkamos depiliacijos priemonės, o vėliau reikia naudoti produktus skirtus odos drėkinimui, maitinimui. Jei nenorite pirkti produktų, skirtų naudoti po depiliacijos, galima pasigaminti natūralių priemonių.

Įvairios depiliacijos priemonės yra išrandamos tam, kad tiktų ir labai jautrios odos savininkėms, tad jei pastebėjote, jog skustukai nuolat lemia išbėrimus, pabandykite vašką ar epiliatorių. Atradus tinkamą būdą šalinti plaukelius, procedūra bus daug lengvesnė ir malonesnė. Taip sumažinsite bėrimų tikimybę ir depiliacija neatrodys kaip bergždžias procesas. Įvairių priemonių depiliacijos procedūrai rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Kad po depiliacijos bereikalingai neerzintumėte odos, svarbu nepamiršti, kad reikia vengti saulės ir iškart nebėgti degintis į paplūdimį. Kaip ir prieš depiliaciją, taip ir po reikia nepamiršti vengti karštų vonių ir pirties. Tai labai suerzina ir taip po depiliacijos sudirgusią odą. Drėkinantį kremą panaudoti po depiliacijos būtina, o geriau jei kremas šiek tiek riebesnis nei įprastai. Stenkitės nesidėti purvinų rūbų, sintetinių drabužių iškart po depiliacijos, kad neatsirastų infekciją ar berimai. Patartina dėtis natūralaus audinio kelnaites, palaidines, kojines, kelnes ar pižamą. Jei oda sudirgo iškart po depiliacijos, pagalvokite ar kitos depiliacijos priemonės nebus geresni variantas jūsų odai. Jau sudirgusią odą galite palepinti ir tokiomis priemonėmis kaip medaus kaukė ar ramunėlių ir šalavijų kaukė. Šie ingredientai turi savyje raminančių savybių, kurios labai padeda numalšinti odos reakciją į depiliaciją. Taip pat tokios depiliacijos priemonės kaip losjonas po skutimosi gali jums padėti, jei jame yra alijošiaus ar arbatmedžio. Jei turite ramunėlių arbatos, tai užplikius ją ir atvėsinus ji taip pat puikiai tiks kojų priežiūrai po skutimosi.

Komentarai
Kraunama...