Pasigamink kremą namuose: receptai sausai ir brandžiai odai

0 105

Bet kokio tipo odai reikia maitinimo ir drėkinimo, kadangi mūsų veido oda yra gana plona ir jautri. Aplinkos veiksniai nuolat odą veikia neigiamai – vasaromis per karšta, žiemomis per šaltą. Dėl šios priežasties tenka dažnai apsilankyti kosmetikos parduotuvėse ir įsigyti odą puoselėjančių kremų, kurių galite rasti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/. Deja, kartais labai sunku surasti kremą, kuris patiktų, ypač veidui. Visi veido kremai dažnai būna ne natūralios sudėties ir plastiko pakuotėse, kas daugeliui šiais laikais tampa labai nemaloniu dalyku. Norint gauti kokybišką produktų ir būti užtikrinta, kad oda nesualergizuos, galima tokių produktų pasigaminti ir namuose. Receptų ir kaip gaminami veido kremai bei kitos priemonės galima rasti ne tik internetiniuose portaluose, bet ir tinklaraštininkų puslapiuose. Namuose gaminti kremai ne tik atsieina pigiau, bet ir leidžia mėgautis tuo, jog kremas būna tokios konsistencijos kokios norisi būtent jums.

Sausai odai galima rinktis gaminti produktus su agurkais. Greičiausiai visi žino, jog agurkai turi neapsakomai puikių savybių, kas veido odai itin tinka. Agurkai atgaivina odą ir ją sudrėkina, o reguliariai naudojant kaukes ar kremus su agurkais galima atsikratyti ir varginančių patamsėjusių paakių. Namuose agurkus galima panaudoti pagal receptą su bičių vašku. Susmulkinus agurką, jį reikia įdėti į indą virš karštos vandens vonelės, kartu su bičių vašku, kurį reikia ištirpinti. Apie 15 gramų vaško turėtų užtekti. Bičių vaškas yra geriausias produktas norint puikios konsistencijos, su juo veido kremai visuomet būna puikūs. Šildant ir maišant masę reikia įdėti migdolų aliejaus arba kitokio eterinio aliejaus apie 60 gramų. Valandą šį mišinį reikėtų šildyti ant silpnos ugnies, tuomet pamaišyti ir nukošti. Gautą masę galite naudoti iš karto, kai tik ji atvės.

Brandžiai odai galima panaudoti krapus ir kitas žoleles, kas padės kovoti su raukšlelėmis. Susmulkinus krapus, šermukšnio lapus, jazminų ir rožių žiedlapius bei juodųjų serbentų lapus ir petražoles, reikia jas sumaišyti lygiomis dalimis. Karšto vandens vonelėje padėjus indą, jame ištirpiname apie 50 gramų margarino bei dešimt gramų bičių vaško ir šaukštelį mėgstamo aliejaus. Sudėjus žoleles, viską gerai išmaišyti. Galima naudoti su žolelėmis arba reikėtų mišinį pavirti ir vėliau žoleles nukošti.

Komentarai
Kraunama...