Patarimai, kad plaukai augtų greitai

0 46

Plaukams visuomet reikia intensyvios priežiūros, ypač jeigu norite, kad jie augtų greičiau. Žinoma, kai kurioms merginoms užsiauginti plaukus vieni juokai, tačiau tikrai daugelis turi problemą dėl plaukų neaugimo. Kartais noras turėti ilgas kasas toks didelis, kad naudojamos visos priemonės iš eilės, o tai tikrai nėra geras dalykas, nes galvos oda tampa užkimšta įvairiausiais ingredientais ir priemonių likučiais. Kad nereikėtų pergyventi dėl tokių dalykų, daugelis pataria išsirinkti tam tikras priemones ir tik išbandžius jų veiksmingumą imtis kitų, nes daugelio gamintojų priemonių naudojimas vienu metu retai atneša kokių nors rezultatų. Specialistai įvardina, kad geriausiai plaukus puoselėja plaukų serumas pagal plakų tipą, reguliarios plaukų kaukės ir, žinoma, plaukų tipui tinkantys šampūnai bei kondicionieriai.

Plaukų kaukės gali būti iš aliejų lygiai taip pat kaip ir plaukų serumas galiukams. Šios priemonės yra itin veiksmingos, o tą įrodo tai, kad aliejus nuo seno naudojo prosenelės, o dabar ir daugelis plaukų priežiūros priemonių savo sudėtyje turi būtent aliejų. Sudrėkinti plaukus ir juos pamaitinti aliejai tikrai gali, tačiau tarp jų privalumų yra ir tai, jog skatinamas plaukų augimas. Plaukų serumas dažnai būna nepakeičiama priemonė, kai kaskart prieš išeinant namų norisi pamaitinti galiukus ir juos apsaugoti nuo netinkamos temperatūros bei taršos. Jų pasirinkimč galite rasti https://kosmetikosparduotuve.lt/. Dažniausiai pasirenkamas serumas su kokosų aliejumi, nes per daug neriebina plaukų. Šis aliejus taip pat gali būti naudojamas ir šaknims, tačiau jį įtrinti į šaknis geriausia masažuojant ir gerai, jei aliejus šiek tiek prieš naudojimą būna pašildomas.

Puiku, jei kokosų aliejus yra maišomas su kitais aliejais. Galima jį sumaišyti su ricinos aliejumi, kuris nepamainomas padėjėjas plaukams. Vien ricinos aliejų naudoti sunku, nes jis gana tirštas ir riebus, todėl pamaišius su kokosų aliejumi, jį bus patogiau naudoti. Plaukų serumas su ricinos aliejumi irgi būtų puikus būdas palepinti galiukus, tačiau jie gali likti per daug suriebaluoti, todėl geriau naudoti lengvesnius variantus.

Kad plaukai augtų greičiau verta nebenaudoti gumyčių bei segtukų arba bent jau pasirūpinti, kad jie neveržtų plaukų, nes tai skatina plaukų lūžinėjimą dėl ko daugeliui labai sunku užsiauginti ilgus plaukus. Laisvai surišti plaukai yra daug sveikesnis variantas.  

Komentarai
Kraunama...