PLAUKELIŲ ŠALINIMAS LAZERIU | KĄ REIKIA ŽINOTI?

0 21

Ne paslaptis, kad plaukelių šalinimą lazeriu pažastų ir bikini srityse atlieku jau keletą metų. Ir galiu pasakyti, kad šalinti plaukelius būtent tokiu būdu – buvo vienas geriausių mano sprendimų. Pamiršau, ką reiškia kiti depiliacijos būdai ir iš tiesų, net nenoriu prisiminti, nes tas komfortas ir patogumas šalinant plaukelius lazeriu yra tai, ko linkėčiau kiekvienai moteriai.

Anksčiau plaukeliai pažastų ir bikini srityse man nuolat įauginėdavo, tas vietas vis berdavo ir nemaloniai dirgindavo odą kiekvieną kartą depiliuojant peiliuku/vašku/cukraus pasta/depiliaciniu kremu/epiliatoriumi. Bet nuo to laiko, kai plaukelius pradėjau šalinti lazeriu – tokių problemų nebeturiu. Šias procedūras atlieku Grakštuolė klinikoje,

Be to, Grakštuolė klinika turi vienas geriausių žinių procedūrose su šiais lazeriais: gydytojai išmano teisingą parametrų taikymą ir atlikimo metodikas, o tai yra labai svarbu siekiant ilgalaikių rezultatų. Taip pat nuolat atnaujinamos lazerių versijos, kurios yra pačios naujausios ir pažangiausios.

Jei ir Jūs šiuo metu svarstote, kad norite palengvinti savo kasdienybę ir grožio ritualus – iš visos širdies rekomenduoju rinktis plaukelių šalinimą lazeriu. Skausmo bijoti nereikia – procedūra nėra skausminga, nes lazeris turi integruotą specialią šaldymo sistemą, kuri atšaldo odą prieš, per ir po impulso, todėl jaučiasi tik lengvas dilgčiojimas. Procedūra neužima daug laiko (žinoma, priklauso dar kurioje srityje plaukeliai yra šalinami), o ir tos kelios minutės šaldančiai kaitinančio jausmo vertos rezultato, kurį pamatai jau po savaitės.

Randai ir pigmentinės dėmės – dar vienas dalykas, kuris gali gąsdinti. Esame girdėja ne vienos moters atsiliepimus, kad po plaukelių šalinimo lazeriu jų atsidaro, tačiau renkantis profesionalią kliniką su kvalifikuotais ir profesionaliais specialistais, taip tikrai nenutiks. Asmeniškai man po procedūros atsiranda lengvas pabėrimas ir raudonis, bet jau kitą dieną išnyksta. Labai džiaugiuosi savo gydytoja, kuri man ir atlieka šias procedūras – dėl procedūros saugumo ir rezultato kokybės visada esu rami. Gydytoja tik patvirtina, kad lazeris yra geriausias ir efektyviausias. Procedūros metu nėra pažeidžiama oda, todėl išvengiama nemalonių bei estetinį vaizdą gadinančių problemų. Be to, tokia procedūra tinka tiek moterims, tiek vyrams.

Norint pasiekti maksimalių rezultatų, įprastai užtenka 6 procedūrų (kadangi klinikoje naudojami galingiausi lazeriai reikia mažiau procedūrų). Įprastai ši procedūra atliekama kas 6 savaites. Po šio kurso galima daryti net 1 metų pertrauka, o po to bent kartą į metus reikalinga palaikomoji procedūra arba pagal poreikį. Aišku, rezultatas dar labai priklauso ir nuo žmogaus organizmo. Dažnai po pirmos ar kelių pirmųjų procedūrų moterys taip apsidžiaugia rezultatu, kad sustoja ir nebeatlieka viso procedūrų kurso. Tačiau reikia nepamiršti, kad iki tol visiškai nesunaikinti plaukelio folikulai atsikuria ir plaukelių šalinimą lazeriu reikia pradėti iš naujo. Todėl jeigu jau pasiryžote investuoti į plaukelių šalinimą būtent šiuo būdu – labai svarbu atlikti viso kurso procedūras iki galo.

Dar vienas svarbus dalykas – procedūra nėra veiksminga šalinant žilus, šviesius plaukus. Taip pat, pirmą kartą atėjus į procedūrą – plaukelius reiktų jau namuose nusidepiliuoti su skutimosi peiliuku. Esu paskaičiavusi, kad šalinti plaukelius lazeriu labiau apsimoka, nei nuolat pirkti vienkartinius peiliukus ar eiti depiliuotis kuriuo nors tradiciniu būdu pas specialistę.

Tuo pačiu norėčiau sugriauti mitą, kad procedūrų negalima atlikti vasarą. Plaukelių šalinimą lazeriu geriausia atlikti ne ant įdegusios odos, bet procedūras galima daryti ir vasara, nes Grakštuolė taip pat turi specialiai tam skirtą antgalį (su juo atliekamos procedūros ant įdegusios odos, taip pat ir greičiausios procedūros). Todėl procedūra tinkama bet kokiu metų laiku, tik vasarą reiktų nepamiršti kremo nuo saulės.

Plaukelių šalinimas lazeriu yra mano visiškas depiliacijos favoritas. Džiaugiuosi ne tik atsisakiusi nepageidaujamų plaukelių, bet ir tuo, kad plaukeliai nebeįauginėja ir atauga daug plonesni! Taip pat tose vietose oda yra glotnesnė, švelnesnė ir tolygesnė. Net neabejoju, kad ilgainiui vis daugiau moterų ryšis plaukelius šalinti būtent tokiu būdu.

Komentarai
Kraunama...