Plaukų priežiūra naudojant grietine

0 85

Naminių kaukių plaukams, kurios padeda puoselėti plaukus yra tikrai labai daug ir įvairiausių sudėčių. Daugelis jau tikrai žino koks veiksmingas plaukams gali būti kiaušinio trynis, medus ar tam tikri aliejai. Tačiau ne visi žino apie tai, kad namuose galima rasti ir daugiau produktų, kuriai palankiai veikia plaukų būklę ir juos atgaivina po karštų žnyplių naudojimo ar po dienos praleistos lauke žiemos metu. Pirktinės kaukės prekybos centruose dažniausiai būna papildytos tikrai drėkinančiais ingredientais, tačiau juose taip pat būna alkoholio bei kvepalų, kurie tuo pačiu sausina, tad tikrai kaukės nebūtinai yra tokios veiksmingos, kokios jos yra vaizduojamos reklamose. Namuose pasigaminus kaukes galima būti užtikrintai, kad jose nebus sausinančių elementų. Gerai veikiantis produktas, kuris nėra labai atrastas namų sąlygomis gaminamose kaukėse, yra grietinė.

Labiausiai grietinė yra veiksminga sausiems plaukams, nes ji turi drėkinamųjų savybių, kurių labai trūksta tokio tipo plaukams. Žinoma, viena kaukė tikrai neduos rezultatų, tačiau naudojant kaukę su grietinę plaukams reguliariai po truputį pastebėsite rezultatus. Labai prastą plaukų būklę įveikti gali ir mezoterapijos procedūros, nioxin priemonės bei subalansuota ir vitaminais turtinga mityba, papildai. Vien išoriškai naudojamos kaukės, kai plaukai suplonėję ir slenka nepadės.

Vienas iš receptų, kuriuos galima pasidaryti namuose yra iš grietinės, kiaušinio trynio bei žalios bulvės ir medaus. Tai keturi komponentai, kurie puikiai dera tarpusavyje. Sausiems plaukams ši kaukė yra labai naudinga. Pirmiausia nuskutus bulvę reikėtų ją labai smulkiai sutarkuoti ir iš jos išspausti sultis. Sumaišius sultis su kiaušinio tryniu ir vienu valgomuoju šaukštu medaus įdėkite dar ir šaukštą grietinės. Maistine plėvele arba celofanu apvyniokite tokiu mišiniu laukus ir galvos odą bei palaikykite kaukę apie pusvalandį. Geriausia ją laikyti šiltai, o praėjus laikui gerai išplauti šampūnu. Svogūnas šioje kaukėje taip pat tiktų puikiai, ypač jei slenka plaukai. Kaip ir nioxin priemonės, naminės kaukės su svogūnų turi savybių, kurios sustiprina šaknis, dėl ko plaukai nustoja slinkti. Nioxin priemonės, kurių rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/, tinka labai išplonėjusiems plaukams, tad jeigu naminės kaukės jums atrodo nepatrauklus ir neefektyvus sprendimas, išbandykite kitokias priemones plaukams.

Komentarai
Kraunama...