Plaukų priežiūros priemonės taupioms merginoms

0 67

Visos merginos, kurios neturi vešlių ir stiprių plaukų, dažnai apie juos pagalvoja. Nors šiais laikas plaukų būklei puoselėti yra tiek daug priemonių, tačiau ne visos moterys turi galimybę jų įsigyti. Dauguma priemonių kainuoja tikrai nemažai, tačiau žinoti kurios iš jų bus veiksmingos yra neįmanoma, tad išsirinkus neveiksmingą priemonę pinigai išmetami į balą. Taip kelis kartus nepavykus rasti veiksmingos priemonės plaukams susidaro solidi iššvaistyta pinigų suma. Dėl tokios priežasties daugelis išbando natūralius produktus bei namines kaukes, kurios kainuoja tikrai mažai ir yra pasigaminamos namuose. Įprastai toks būdas puoselėti plaukus yra net veiksmingesnis ir labai tinka silpniems, cheminės sudėties nemėgstantiems plaukams. Būtent tokiais būdais plaukus prižiūrėdavo ir seneliai bei proseneliai, tad verta išbandyti produktus, kurie ne tik sutaupys pinigų, bet ir teigiamai veiks jūsų garbanas.

Žinant, kad dauguma maisto produktų tikrai negali pakenkti plaukams, dažnai siūloma maišyti įvairius aliejus, nuovirus, medų, žalius kiaušinius ar net majonezą bei cinamoną, kad išgautumėte jums labiausiai tinkamas plaukų kaukes. Jei dar nežinote kokie produktai geriausiai veikia plaukus, tuomet galima apie įvairių produktų poveikį pasiskaityti internete, kuriame taip pat galima sužinoti ir apie kaukių mišinius bei jų proporcijas. Jeigu plaukai yra itin ploni ar pradėję slinkti, tuomet dažnai šiai problemai spręsti tenka rinktis intensyvesnes priemones ir tuo pačiu gerinti organizmo būklę, imunitetą iš vidaus. Moterys tokiais atvejais renkasi profesionalias procedūras plaukams, kaip mezoterapija ar išbando nioxin priemones. Šių produktų galima rasti https://kosmetikosparduotuve.lt/. Kai kurioms padeda ir natūralūs būdai, tačiau reikia žinoti kokie eteriniai aliejai ar naminiai produktai bus veiksmingi.

Alyvų aliejų naudoja tikrai dar mažai žmonių, kadangi ne visi dar yra atradę šio aliejaus naudą. Jame yra vitaminų, fosforo, kalcio, geležies ir dar daug kitų elementų, kurie gali būti net labai naudingi plaukams. Šis aliejus puikus tuo, kad tinka visų tipų plaukams – juo puoselėti galima ir sausus ir riebius ar mišraus tipo plaukus. Viena iš geriausių kaukių plaukų stiprinimui ir augimui yra sumaišius keturis šaukštus alyvų aliejaus su dvejais šaukštais medaus. Jei plaukai yra trumpi, tai darykite kaukę su perpus mažesniu ingredientų kiekiu. Labai trumpai pašildžius šiuos ingredientus nedidelėje temperatūroje, ją reikia tepti per visą plaukų ilgį ir palaikyti apie pusvalandį šiltai. Užsidėkite celofano ar dušo kepurėlę ir užsivyniokite rankšluostį arba užsidėkite žieminę kepurė. Šiltai laikomi aliejai įsigeria greičiau ir veikia plaukus intensyviau. Vėliau plaukus vertėtų gerai išplauti šampūnu, kad neliktų jokių aliejaus ar medaus likučių. Jei kaukės nepadeda sustiprinti plaukų, o jų būklė blogėja išbandykite nioxin priemones arba apsilankykite pas specialistą kuris patars kokie produktai būtų tikrai veiksmingi. Nioxin priemones galima rasti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internete.

Komentarai
Kraunama...