Plaukų spalva simbolizuoja charakterį

0 102

Dažnai pastebima, kad moterys atsinaujinti šukuosena nori tuomet, kai vyksta permainos. Nauji patyrimai, nuotykiai, gyvenimo ar darbo pasikeitimas paskatina ir išvaizdos pokyčiams. Yra daug nuomonių, jog plaukų spalva taip pat gali nuspėti ir žmogaus charakterį. Taigi, ką simbolizuoja plaukų spalvos?

Apie tai, kad natūralios blondinės nyksta, greičiausiai žino daugelis. Tačiau nenatūrali blondiniška spalva bene viena populiariausių pasaulyje. Tos, kurios neturi natūraliai šviesių plaukų, lengvai išgauti baltus plaukus gali padėti loreal plaukų dažai. Nors blondines anekdotai dažniausiai apibūdina kaip kvailas moteris, deja, ši plaukų spalva simbolizuoja visai kitokius charakterio bruožus. Internete galima rasti blondinių charakteristiką – tai santūrios moterys, kurios sugeba lengvai paslėpti savo emocijas. Blondinės sunkiai pasitiki kitais žmonėmis ir yra gudrios. Jei blondinė turi natūralų pilkšvą atspalvį – ji originali asmenybė, kuri neseka masės žmonių.

Brunetės dažnai pasižymi melancholišku temperamento tipu ir yra jautrios, lengvai pažeidžiamos. Jos yra gana emocingos ir sunkiai paslepia savo jausmus. Tapti brunete yra daug lengviau, nes loreal plaukų dažai yra gana švelnūs ir mažai kenkiantys. Loreal plaukų dažai taip pat siūlo daug atspalvių, tad visuomet galite pasirinkti kokia plaukų spalva jus atspindi geriausiai. Brunetės mėgsta greitai užsiplėksti ir greitai nusiraminti, todėl kartais jas sunku suprasti. Tamsiaplaukėms dažniau nei blondinės yra linkusios į psichologiją, menus bei religiją. Jos visuomet labai atkakliai siekia to, ko nori, todėl atrodo rimtesnės.

Rausvaplaukės yra labai temperamentingos ir patiria streso daugiau nei kitokių plaukų spalvų savininkės. Jos emocionalios ir neprognozuojamos, todėl sunkiai susitvarko su įtampa, stresu ir spaudimu. Dažniausiai pasitiki tik savimi ir neturi jokių autoritetų. Iš prigimties jos labiau vertina individualų darbą ir mėgsta būti vienos.

Šatenės apibūdinamos kaip šiltos ir malonios moterys, kurios visuomet turi ką pasakyti. Jos harmoningos ir puikiai dorojasi su visokiausiomis emocijomis. Sudėtingiausias situacijas jos išsprendžia gana greitai. Monotoniškas darbas joms nėra malonus, todėl jos nuolat ieško adrenalino. Jei aprašyme atpažįstate save, jums padės šatenės atspalvių loreal plaukų dažai, kurie leis jaustis savimi. Juos įsigyti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Komentarai
Kraunama...