Plaukų stiprinimo būdai namų sąlygomis

0 72

Namų sąlygomis galima sugalvoti labai daug būdų sustiprinti plaukus, pagerinti odos būklę ar palepinti nagus. Nebūtina skubėti į parduotuvę ir pirkti chemines priemones, kurios neaišku ar yra veiksmingos. Žinoma, jei išbandėte viską, ką galėjote namuose ir jums tai nepadėjo, tuomet galima rinktis ir produktus iš parduotuvės, tačiau tais atvejais reikėtų rinktis tik gerai patikrintas priemones kaip nioxin. Jei dar nesate išbandę namų sąlygomis darytų plaukų kaukių, verta pasidomėti jūsų plaukų tipui tinkančiais ingredientais ir kibti į darbą. Dažnai natūralios kaukės būna labai veiksmingos, ypač jei naudojate šampūnus ir kondicionierius be silikonų, parabenų ir kitų kenksmingų ingredientų.

Stiprius ir vešlius plaukus galima užsiauginti naudojant alyvų aliejų. Galbūt ne visi jį turi namuose, tačiau parduotuvėse jo tikrai yra. Žinoma, plaukams toks aliejus yra reikalingas tik šalto spaudimo. Jame gausu išlikę vitaminų ir dar daug kitų elementų, kurie yra labai reikalingi grožiui. Geriausias būdas veiksmingai puoselėti plaukus šiuo aliejumi yra jį šiek tiek pašildyti ir ištepus per visą plaukų ilgį šiltai palaikyti bent pusvalandį. Ši aliejų galima naudoti ne tik vieną, bet taip pat ir sumaišius su šaukšteliu medaus ar kitais naudingais aliejais. Jei pastebite, kad šis aliejus neatneša jokių rezultatų išbandyti galima ir kitas priemones, kaip nioxin, ar kitokios rūšies aliejus, kurie bus tinkamesni jūsų plaukų tipui. Ne visiems tinka tos pačios priemonės, todėl su aliejais reikia eksperimentuoti ir atrasti sau geriausią bei veiksmingiausią.

Nioxin priemonės, kurų rasti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/, tinka tiems, kurie skundžiasi silpnais plaukais ir slinkimu. Norintiems pradžioje išbandyti natūralias priemones slinkimo stabdymui, verta išbandyti svogūnų kaukę. Tarkuotas svogūnas ant plaukų šaknų, galvos odos yra labai puikus būdas jas stiprinti, skatinti augimą ir susitvarkyti su slinkimu. Vienintelis minusas, dėl kurio šios kaukės kai kurios merginos baidosi yra kvapas, kurio šiek tiek gali likti net po galvos išplovimo šampūnu. Kai kuriems kvapas įsigeria mažiau, tačiau nepabandžius nesužinosite. Šios kaukės veiksmingumas tikrai yra patikrintas būdas, tad jei norite atsisveikinti su plaukų slinkimu – išbandykite.

Komentarai
Kraunama...