Populiariausi Schwarzkopf plaukų dažai

Schwarzkopf plaukų dažai
0 281

Pirmieji puoselėjantys Schwarzkopf plaukų dažai

Schwarzkopf plaukų dažų asortimente gausu permanentinių dažų rūšių. Dėl didelio pasirinkimo sunku išsirinkti, todėl reikia žinoti koks efektas yra norimas ir atidžiai skaityti kokius rezultatus žada patys dažai.  Tarp Schwarzkopf plaukų priežiūros priemonių yra skirtingų tekstūrų, tad galima rinktis tiek gelinės, tiek kreminės konsistencijos dažus. Taip pat įvairove pasižymi ir Schwarzkopf dažų sudėtis, kurią vertėtų rinktis atkreipus dėmesį į savo plaukų būklę ir norimą efektą. Išsirinkti dažus galite https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Tarp permanentinių Schwarzkopf plaukų dažų galima atrasti ir plaukams didelės žalos nedarančių plaukų dažų, kurie praturtinti įvairiais kompleksais, kurie saugo plauką nuo aršesnių ingredientų. Vieni perkamiausių – Schwarzkopf Color Expert plaukų dažai, kurie buvo pirmieji Schwarzkopf plaukų dažai, skirti mažmeninei rinkai su „OmegaPlex“ plaukus puoselėjančiu kompleksu. Šis junginys plaukų dažuose sustiprina plauką ir dažymo metu jį apsaugo, o rezultatai žada intensyvesnę spalvą ir apsaugotus plaukus. Šie Schwarzkopf plaukų dažai taip pat ypatingi tuo, kad jų dėžutėje rasite 3 elementus, kurie skirti plaukų apsaugai, sustiprinimui ir dažams užfiksuoti. Tai plaukų serumas, kuris maišomas į dažus dėl plaukų struktūros apsaugos dažymo metu. Antrasis – fiksatorius, kuris naudojamas po dažymo tam, kad spalva būtų intensyvesnė. Paskutinis elementas – atkuriamoji priemonė, kuria reikia panaudoti, kai po dažymo būna praėjusios trys savaitės.

Geliniai Schwarzkopf plaukų dažai

Jau kurį laiką Schwarzkopf plaukų dažų linijoje atsirado išskirtinės tekstūros geliniai plaukų dažai, kurie padeda lengviau nusidažyti plaukus namuose. Schwarzkopf Pure Color plaukų dažai yra pirmieji geliniai plaukų dažai, kurie ne tik lengvai ir greitai pasiskirsto ant plaukų, bet ir nelaša, todėl plaukus nusidažyti galima tvarkingai. Nors paprastas naudojimas yra dažų didžiausias pliusas, šie dažai taip plaukus nudažo kokybiškai, tad galima džiaugtis ryškia ir intensyvia spalva. Šių dažų sudėtyje yra ilgalaikiai pigmentai, kurie įsiskverbia giliai į plauką, ir tiesioginiai, kurie plauko išorėje suteikia papildoma blizgesį. Šie Schwarzkopf plaukų dažai sudėtyje turi „Aquaxyl“ cukraus darinį, kuris jungia vandenį su plaukais, todėl plaukai lieka sudrėkinti.

Pure Color taip pat turi ir Washout linija. Tokio pačiu principu pagaminti plaukų dažai kaip ir Schwarzkopf Pure Color, tačiau šie Pure Color Washout išsiplauna per 8-10 plovimų, todėl norinčioms įvaizdį keisti dažnai, šie Shwarzkopf plaukų dažai tikrai patiks. Plaukai lieka sudrėkinti, blizgūs ir ryškūs.

Komentarai
Kraunama...