Priemonės su šilku plaukams

Šilkas plaukams
0 117

Šilko plaukams priemonės

Tarp įprastu ir nebestebinančių kosmetikos ir plaukų priežiūros produktų vis dažniau pastebima priemonių su šilko baltymais. Šilkas plaukams tampa nepamainoma priemone, kuri puoselėja plaukus drėkindama, glotnindama, stiprindama ir suteikiant jiems apsauginį sluoksnį, kuris saugos plauką nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Tarp priemonių kuriose yra šilko, galima pastebėti įvairių gamintojų, kurie savo produktuose naudoja šilką plaukams. Būtent ši priemonė leidžia atgaivinti pažeistus ir išsausėjusius plaukus ir juos puoselėti ateityje. Šilkas plaukams naudojamas labai žinomuose Chi ir Biosilk produktuose, kurie sparčiai populiarėja Lietuvoje. Šio gamintojo produktuose rasti šilko labai lengva, nes jis naudojamas labai plačiai, todėl galite rasti tiek Chi ar Biosilk šampūnų, kondicionierių, kaukių ar serumų su šilku. Šia sudėtine dalimi praturtintų produktų galima rasti ir Schwarzkopf Gliss Kur ir Extra Care linijose bei Pantene ir Nivea gamintojų lentynose. Šiek tiek mažiau žinomi gamintoja taip pat žino, kad šilkas turi didelės naudos, todėl šio ingrediento galima pamatyti tarp Ion, Tresseme, L‘ange, Biocos gamintojų. Šilkas plaukams randamas tiek šampūnuose, kondicionieriuose bei kitose gamintojų priemonėse.

Šilko plaukams kainos

Tarp Lietuvos internetinių svetainių gausu visokių priemonių, kuriose yra šilko. Vienos iš jų yra Biovax priemonės, kuriose šilko rasti galima ir šampūnuose, iš kaukėse. Populiariausia šio gamintojo prekė yra intensyvaus poveikio šampūnas su keratinu ir šilku. Jo talpa yra 200 ml, o kaina – apie 7 eurus. Tarp Biovax prekių taip pat yra atkuriamoji kaukė su keratinu ir šilku, kurios talpa 250 ml bei tos pačios linijos kondicionierius, kurio talpa 200 ml – abiejų kaina po 7 eurus.

Minėtas Schwarzkopf Gliss Kur 250 ml šampūnas su šilku, kuris švelniai valo galvos odą ir gerai drėkina plaukus, kainuoja beveik 5 eurus. Taip pat šilkas plaukams randamas ir Draw firmos šampūne su jojobos ir šilko proteinais, kuris dar pasižymi ir tiesinančiomis savybėmis. 1000 ml šio šampūno kainuoja 11 eurų. Už tokią pačią kainą galima įsigyti ir Mon Platin bedruskį šampūną su šilku, kurio talpa 400 ml. Priemonių, kuriose yra šilko – begalė, svarbu mokėti atsirinkti kas labiausiai tinka plaukams. Produktų su šilku galima rasti https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Komentarai
Kraunama...