Riebių plaukų priežiūra: naminės kaukės

0 76

Plaukų tipai yra keli, tačiau sunkiausia su sausais ir riebiais plaukais susitvarkyti yra sunkiausia. Riebūs plaukai sukelia sunkumų norint džiaugtis gražiomis šukuosenomis, geru įvaizdžiu. Vos kitą dieną po plaukų plovimo, jie ir vėl sulimpa ir atrodo nehigieniškai. Kai plaukai taip greitai susiriebaluoja, neišeina nei gražių šukuosenų pasidaryti, nei spėti plauti juos kasdien. Nors tokio tipo plaukai turi ir teigiamų savybių, kaip sveikesni, pamaitinti plaukai, tai neatperka riebaluotų plaukų vaizdo, kurį tenka matyti kasdien. Priemonių tokiai problemai yra daug, bet jų veiksmingumas ne visuomet yra toks, kokio tikimasi. Dėl šios priežasties verta žinoti, kad geriausiai veikia namų sąlygomis pasigamintos kaukės plaukams.

Riebiems plaukams skirta kaukė su duona suteikia purumo, o kad ją pasigaminti reikia juodos duonos, verdančio vandens arba kokios nors gydomosios žolelės nuoviro, taip pat galima į kaukę galima dar įdėti ir džiūvėsius. Taigi apie 150 gramų juodos duonos ir džiūvėsius reikia užpilti karštu nuoviru ar verdančiu vandeniu. Kai susidariusi masė atvėsta, perkoškite ją, o tuomet nuovirą trinkite į šaknis. Apvyniojus galvą maišeliu arba užsidėjus dušo kepurę reikėtų tokią kaukę palaikyti bent pusvalandį. Purumo suteikianti kaukė ypatingai tinka ploniems, riebiems plaukams. Puikių priemonių plaukams galima įsigyti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Kaukės plaukams su alijošiumi yra gerai žinomos ir gali būti naudojamos visiems plaukų tipams. Riebiems plaukams alijošių sultys tinka, jei yra maišomos su degtine. Be alkoholio ši kaukė būtų netinkama riebiems plaukams. Taigi, kelis alijošiaus lapus užpilkite 100 gramu degtinės. Savaitę palaikius šį derinį tamsioje vietoje naudokite kasdien prieš plovimą įtrindami kaukę į galvos odą. Alijošius puikiai tinka riebiems plaukams ir naudojant jį su medumi. Šaukštelį alijošiaus sulčių sumaišykite su ricinos aliejaus šaukšteliu ir šaukšteliu medumi. Viską gerai išmaišius galite išsitepti šiuo mišiniu šaknis ir apsivyniokite galvą rankšluosčiu arba užsidėkite dušo kepurėlę. Palaikius kaukę 20 minučių, ją reikia gerai išplauti. Plaukai liks sudrėkinti ir sustiprinti, o šaknys mažiau riebaluosis. Naminės kaukės plaukams su alijošiumi yra labai geras būdas puoselėti plaukus.

Komentarai
Kraunama...