Riebius plaukus sutvarkančios kaukės

0 69

Riebiems plaukams reikia nuolatinės priežiūros, kitaip vos ryte išsiplovus plaukus, vakare jau reikia vėl ruoštis plaukų plovimui. Riebalų liaukos greitai priverčia plaukus atrodyti lyg jie buvo neplauti kelias dienas, todėl įvairiomis priemonėmis stengiamasi sureguliuoti liaukų veiklą. Kadangi tikrai ne viskas, kas naudojama, yra veiksminga, o pastoviai pirkti vis kitą priemonę yra per didelė prabanga, todėl verta išbandyti ir namų kaukes plaukams. Jas pasigaminti gali kiekviena mergina vaikinas, o daugelis teikia, kad jos daug veiksmingesnės už bet kokias kitas priemones ir tuo pačiu nealina plaukų chemine sudėtimi, nes visi ingredientai būna natūralūs.

Viena iš geriausiai veikiančių kaukių yra daroma iš citrinos. Šis vaisius turi daug vitaminų ir tuo pačiu pasižymi sausinančiomis savybėmis. Jeigu naudotumėte tik citriną, plaukai būtų sausinami per daug, todėl tokią savybę galima šiek tiek neutralizuoti kitais ingredientais, aliejais. Jei plaukai yra tikrai labai greit besiriebaluojantys ir tikrai, atrodo, tų sausinančių savybių neišsigąs, galima kurį laiką pabandyti intensyvesne kaukę. Ją reiktų naudoti dažnai tačiau trumpą laiką ir laikyti jos ilgai ant galvos odos taip pat nereikėtų. Išspaudus vienos citrinos sultis, jas reikės sumaišyti su 200 mililitrų degtinės ir šiuo mišiniu kasdien tepti šaknis. Šiek tiek saugesnis variantas, kuris yra labai sveikas plaukams, nes veikia kaip kondicionierius yra vienos citrinos sulčių praskiedimas puse litru vandens. Su tokiu mišiniu plaukus reikia praskalauti po jų plovimo šampūnu. Šios kaukės plaukams veikia puikiai – suteikia plaukams žvilgesio ir sunormalizuoja riebalų liaukų veiklą.

Riebiems plaukams labai dažnai į kaukes plaukams tenka įpilti alkoholio, kuris tikrai turi teigiamų savybių. Bet tuo pačiu ir sausina, kas sausiems plaukams yra visiškai netinkama. Su kiaušiniu gaminamos kaukės plaukams, kurie pasižymi riebumu yra ne tik padedančios sumažinti riebalų išsiskyrimą, bet taip pat gerina plaukų būklę, sustiprina juos ir palankiai veikia išsausėjusius plaukų galus. Kiaušinis nuo seno žinomas kaip puikus ingredientas plaukų kaukėms. Taigi, kiaušinio trynį sumaišykite su šaukšteliu vandens ir šaukšteliu konjako. Galvos odą ištrynus šiuo mišiniu palaikykite neilgiau 15 minučių ir gerai išplaukite. Jei nenorite gamintis priemonių, tuomet efektyvių produktų plaukams rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Komentarai
Kraunama...