Romanečių pasirinkimas iš plataus asortimento

0 20

Šiuolaikinė langų uždangų pasiūla – ypač plati. Nenuostabu, juk anksčiau langai būdavo dengiami siekiant išsaugoti šilumą patalpose ir privatumą, tačiau dabar langų dengimo tikslai kur kas didesni. Romanetės – itin funkcionalus ir estetiškas pasirinkimas.

Romanetės klientų simpatijas pelnė dėl savo stilingo dizaino ir funkcionalumo, paprasto pritvirtinimo, taip pat atvertų plačių pasirinkimo galimybių: įvairių raštų, stilių, audinių ir pan. Tai puikus pasirinkimas stilingiems ir praktiškiems namams. Svarbiausia romanetės dalis – mechanizmas, kuris užtikrina patogų langų uždengimo valdymą bei garantuoja ilgaamžiškumą.

Šiuolaikinė romanečių rinka siūlo daugybę savaip išskirtinių, modernių romanečių mechanizmo sistemų, pasižyminčių nesudėtingu montavimu bei kompaktišku dizainu. Romanečių mechanizmai skirstomi į du tipus:

  • Tradicinius – kai romanetės audinys, traukiant grandinėlę klostuojasi iš apačios į viršų;
  • Automatizuotus – tai šiuolaikiškiausias romanečių valdymo būdas, kai romanetės mechanizmas valdomas pulteliu nuotoliniu būdu.

Svarbu paminėti ir tai, kad visa romanetės sistema gali būti tvirtinama skirtingais būdais, siekiant priderinti ją prie visos erdvės interjero dizaino. Romanetės, taip pat atsižvelgiant ir į langų konstrukciją bei nišą, gali būti tvirtinamos prie lubų, sienos ar nišos viršaus. Platus montavimo galimybių pasirinkimas leidžia ne tik pritvirtinti romanetes pagal poreikį, kur patogu, tačiau taip pat tapti puikiu interjero akcentu.

Be to, nenaudojamas romanetes paprasčiausiai galima užkelti į viršų – taip romanetės nedulkės, į jas neįsigers maisto kvapas, taip pat ant audinio nesikaups kiti nešvarumai. Romanetės – stilingas, modernus ir funkcionalus langų dekoravimo akcentas, puikiai derinamas prie įvairių stilių interjero. Jei ieškote originalaus, praktiško langų uždengimo būdo, „Regila.lt“ atrasite platų romanečių asortimentą. Išsirinks kiekvienas!

Komentarai
Kraunama...