Šampūno svarba kasdienybėje

Biosilk šampūnas
0 125

Biosilk šampūnas ir jo nauda

Šampūnas atlieka labai svarbią funkciją visų žmonių gyvenime. Tai vienas iš pagrindinių produktų, kuriuos naudojame ypatingai dažnai. Šampūnai pašalina nešvarumus, nemalonų kvapą ir perteklinius riebalus. Šiais laikais šampūno naudojimo būdų yra labai daug – vieni sako, kad šampūnų galvos trinkti nereikia, kiti, kad reikia, tačiau be šampūno naudojimo būdų dar labai svarbu pasirinkti kokybišką šampūną, kuris tiktų jums ir jūsų plaukams.

Vieni veiksmingiausių ir maloniausių yra Biosilk šampūnas, kurio rūšių yra įvairių. Šis prekės ženklas yra sukurtas Frouk Systems įmonės, kuri 1992 metais išleido pirmąjį Biosilk produktą. Dabar vienas iš populiariausių prekės ženklo produktų yra šampūnai, kurie plačiai žinomi ir Lietuvoje. Šio produkto žinomumas didėja dėl daugumoje šampūnų naudojamų šilko baltymų, kurie labai pamėgti moterų, siekiančių išsaugoti glotnius plaukus. Taip pat Biosilk šampūnas yra gaminamas be sulfatų, todėl yra saugesni už kai kuriuos kitus šampūnus. Produkcijoje galima rasti ir apimties suteikiančių, dažytiems plaukams skirtų, drėkinančių ir kitų šampūnų, kurie pritaikyti įvairių plaukų tipų savininkėms.

Biosilk šampūnas ir jo pasirinkimai

Tarp populiariausių Biosilk šampūnų yra šampūnas su šilko proteinais, kuris kainuoja apie 32 eurus už 1000 ml ir yra naudingas drėgmės palaikymu. Jis mažina plaukų pūtimasi, atkuria pažeistas plauko vietas ir suteikia jiems tvirtumo. Biosilk šampūnas, skirtas didesnei apimčiai pasiekti, yra praturtintas ryžių proteinais ir yra be gliuteno, sulfatų ir parabenų. Šis šampūnas apsaugo plaukus nuo saulės spindulių, o 355 ml buteliuko kaina yra apie 18 eurų. Vasaros metu labiausiai tinkantis šampūnas iš Biosilk linijos yra Summer Silk Bath šampūnas, kuris skirtas apsaugoti plaukus nuo UV spindulių, maudynių sūriame jūros ar chloruotame vandenyje. Šampūno sudėtyje yra šilko, kviečių proteino, pantenolio, tad šis Biosilk šampūnas padeda išlaikyti plaukų drėgmės balansą ir žvilgesį. 167 ml šio šampūno kainuoja 12 eurų. Šiuos šampūnus patartina naudoti su Biosilk kondicionieriais, kurie suteikia dar didesnį efektą. Taip pat Biosilk asortimente galima rasti ir kitų produktų, skirtų plaukų priežiūrai. Juos galite apžiūrėti https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Komentarai
Kraunama...