Schwarzkopf plaukų dažai be amoniako

Schwarzkopf plaukų dažai
0 505

Schwarzkopf plaukų dažai Perfect Mousse

Technologijoms tobulėjant ir vis dažniau atsirandant norui dažyti plaukus saugiai, kiek įmanoma mažiau jiems kenkiant, išleidžiama vis daugiau produktų, kurių sudėtys atrodo vis malonesnės ir saugesnės plaukams. Kaip ir kiti plaukų priežiūros priemonių gamintojai, taip ir Schwarzkopf, plaukų dažų įvairovėje galima rasti dažų be amoniako, kurie nenusileidžia savo kokybe dažams su amoniaku.    

Schwarzkopf plaukų dažai Perfect Mousse pasižymi kremine putų tekstūrą, kuri leidžia labai patogiai nusidažyti plaukus, be jokio lašėjimo ant palaidinės. Šių plaukų dažų konsistencija ir naudojimas labai panašus į šampūną. Tokios konsistencijos dažai lengvai apgaubia ir pasiskirsto per visus plaukus, todėl neliks nenudažytų tarpų. Nors dažai be amoniako, tačiau optimizuotas pigmentų mišinys puikiai išlaiko atspalvio ryškumą ir padengia net ir žilus plaukus. Dažuose taip pat naudojama „Nutri-Silk“ formulė, kuri sušvelnina ir pamaitina plaukus, kad po dažymo nenusilptų ir ilgiau išlaikytų spalvą. Šių Schwarzkopf plaukų dažų atspalvių yra 33, todėl atrasti sau tinkamą nebus sunku. Buteliuko kaina svyruoja tap 8-12 eurų, o juos rasti galite https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Naujiena Schwarzkopf plaukų dažų asortimente

Populiarėjant sveikiems ir gamtai draugiškiems gyvenimo būdams, vis dažniau žmonės renkasi mažiau kenksmingų medžiagų turinčius produktus. Schwarzkopf plaukų dažai seka tendencijas, todėl nebereikia rinktis tarp natūralumo ir kokybės, nes su naujais Schwarzkopf Essensity plaukų dažais galėsite turėti abu. Šie dažai nustebina savo sudėtimi, kurios kenksmingumas yra sumažintas iki minimalumo.

Essensity plaukų dažai yra be amoniako, dirbtinių kvapiklių, parabenų ir silikono, todėl šią sudėti galima vadinti labai malonia. Šiuose dažuose taip pat yra silpnai fermentuoto ektoino, kuris apsaugo plauką ir stabilizuoja proteinų molekules, esančias plaukuose. Schwarzkopf plaukų dažai Essensity pasižymi intensyviai ir tuo pačiu švelniai valomosiomis priemonėmis bei sudėtyje esančiais natūraliais ekstraktais. Šie dažai tinkami natūralius atspalvius mėgstantiems ir gyvybingos spalvos norintiems žmonėms. Jei norimo spalvos tono rasti nepavyktų, verta žinoti, jog skirtingus tonus galima maišyti tarpusavyje ir atrasti labiausiai tinkamą spalvą ar atspalvį. Dažų buteliuko kaina yra apie 6-8 eurus.

Komentarai
Kraunama...