Šilko universalumas

Šilkas plaukams
0 118

Šilko atsiradimas

Šilkas yra natūralus baltyminis pluoštas, kurį gamina drugiai šilkverpiai ir kai kurių rūšių vorai, todėl ši medžiaga būna tampri. Šilkverpiai gyvena tik ten, kur auga šilkmedžiai, nes tai vieninteliai lapai, kuriais jie minta, dėl šios priežasties Kinija tapo šilko gimtine dar gilioje senovėje. Šilkas greitai tapo labai brangia preke, kurią dideliais kiekiais gana patogiai buvo galima transportuoto į kitas šalis ir susilaukti didelio pelno. Dėl šios priežasties šilkas buvo vadinamas Azijos auksu.

Kaip šilkas virsta audiniu – ilga istorija. Šilkverpių vikšreliai numezga sau jaukų kokoną, kurį sudaro apie 3000 metrų siūlas. Vėliau kokonai metami į verdančio vandens puodą ir ten jie tampa lipnūs. Iš gautos masės audžiamas audinys, o iš jo galima siūti įvairius rūbus ar namams reikalingų medžiagų. Žinoma šilkas būna dažomas ar balinamas, kad išgauti skirtingų spalvų medžiagas. Taip yra pagaminamas šilkas naudojamas namams, o šilkas plaukams yra pagaminamas iš hidrolizuoto šilko.

Šilkas plaukams ir namams

Dabar galime džiaugtis daugeliu prekių iš šilko. Galime ne tik naudotis audiniais, kurie tinka mums ir mūsų namams, bet taip pat šilkas plačiai naudojamas ir kosmetikoje. Neseniai nustebinusi prekė yra šilkas plaukams. Tai kosmetikos pasaulio naujiena, kuri leidžia džiaugtis sveikais plaukais. Šį produktą galite įsigyti https://kosmetikosparduotuve.lt/. Tarp šilkinių prekių – gausus pasirinkimas. Ši medžiaga universaliai naudojama ir drabužiams siūti – sakoma, kad vasara šilko drabužiai vėsina, o žiemą šildo, todėl moterys dažnai žavisi brangiomis šilko suknelėmis.

Dėl ypatingai tvirtos šilko medžiagos, galima rasti ir tokių prekių kaip šilko antklodžių, pledų ar kitokių audinių. Jos laikosi tvirtai ir yra ilgaamžės, todėl pritaikysite šį audinį ir miegamajame. Taip pat šilkas yra atsparus mikroorganizmams – tai viena higieniškiausių medžiagų pasaulyje, todėl su šilko audiniu jausitės labai patogiai. Kaip ir minėta, šią medžiagą galima pastebėti ir tarp kosmetikos priemonių – šilkas plaukams yra puikiai plaukus drėkinantis ir stiprinantis produktas. Dėl ypatingos formulės šilku plaukams vis labiau susidomi moterys, siekiančios turėti gražius plaukus.

Komentarai
Kraunama...