Skirtingų kūno prausiklių savybės

0 52

Prausimasis yra visiškai neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Vandens procedūros reikalingos kiekvieną dieną, tačiau vien vandeniu nusiprausti tikrai neišeina, reikia naudoti ir valomąją priemonę, kuri suteikia švaros ir gaivos jausmą. Skirtingą odos tipą turintiems žmonėms dažniausiai tinka skirtingos priemonės. Kūno prausiklis taip dažnai pasirenkamas ne tik pagal jo poveikį odai, bet ir pagal tekstūrą bei kvapą, kas tikrai turi daug įtakos priemonei, jei norima, kad ji būtų patogi ir maloni naudoti.

Kūno prausiklis šiais laikais gali būti visoks. Vienas iš pasirinkimų yra standžios prausimosi putos, kurios apgaubia odą ir suteikia švelnumo, kadangi jos būna praturtintos aliejais, kurie labai teigiamai veikia odą. Tuo pačiu oda nėra suriebaluojama, kadangi aliejaus kiekis putose nėra toks didelis, kad galėtų susidaryti jo perteklius ant odos. Pasirinkus tokį prausiklį reikia žiūrėti, kad jame nebūtų jokių kenksmingų ingredientų, kurie galėtų neigiamai veikti odą, todėl geriausia, jog jame nebūtų alkoholio, aršių sulfatų ar per daug kvepalų. Geros sudėties putos padės atgaivinti sausą odą ir ji taps švelni bei minkšta.

Dušo želė – bene pats populiariausias kūno prausiklis, kuris yra skystos konsistencijos muilas, švelniai veikiantis odą. Žinoma, tai daug geresnis variantas nei paprastas muilas, kadangi želė ne taip sausina odą, tačiau viskas priklauso nuo gamintojo ir sudėties. Greičiausiai akivaizdu, kad pati pagrindinė taisyklė perkant priemones oda, yra būtinai skaityti etiketes. Puiku, jei dušo žėlė yra su glicerinu – tai padeda odai įsisavinti maitinamąsias medžiagas.

Aliejinis kūno prausiklis – geriausias būdas susidoroti su sausa oda bei su ja atsisveikinti. Jei pastebite, kad visi kiti prausikliai jums netinka, o odos būklė tik prastėja, pabandykite rinktis natūralumą. Aliejinių kūno prausiklių galima atrasti įvairių, tačiau labiausiai siūloma pirkti be parabenų bei kitų kenksmingų medžiagų pagamintas priemones.

Gabalinis muilas, visų pirma, nėra itin patogus naudojimui, tačiau kai kurie vis dar jį naudoja. Galima išskirti dvi šio muilo rūšis. Dauguma tokio muilo tipų yra sausinantys, prastos sudėties, tačiau galima atrasti vis daugiau natūraliai pagamintų muilo, kurie turi daug drėkinamųjų savybių. Visgi dėl savo tekstūros jis pasirenkamas ne dažnai.

Komentarai
Kraunama...