Stilius ir aksesuarai – kaip tai suderinti?

0 7

Papuošalai iš tauriųjų metalų – neatsiejama kiekvienos moters stiliaus dalis. Kartais atrodo, jog papuošalas tai tik maža detalė, kurią dėvime net nepagalvodami, kad derėtų atsižvelgti į papuošalų su apranga suderinamumą – tik taip sukursite vientisą stiliaus įvaizdį. Straipsnyje dalinamės keliomis grožio paslaptimis, kurios padės visuomet atrodyti stilingai ir elegantiškai.

Ko gero, derėtų pradėti nuo to, kad papuošalų pasirinkimui labai svarbus amžius. Taip, perskaitėte teisingai – skirtingo amžiaus moterims derėtų atsivželgti į savo amžių ir tinkamai pasirinkti papuošalus. Jaunystėje itin tinka įvaizdžių ryškumas – įvairūs ekscentriški, ryškūs aksesurarai, o vyresnio amžiaus moterims vertėtų rinktis klasikinius, elegantiškus ir santūrius aksesuarus.

Jeigu esate jauna mergina, bet norite atrodyti itin santūriai – puikus pasirinkimas galėtų būti auksiniai auskarai pvz., su smulkiais akmenukų įdėklais. Tai puikiai prabrėžtų moters jaunystę ir švelnius veido bruožus. Vyresniame amžiuje galima rinktis ir masyvesnius auskarus.

Jei auskarų nenešiojate, bet vis tiek svajojate apie kažką auksinio – auksiniai pakabukai puikus pasirinkimas. Minimalaus stiliaus, puikiai suderinami su kasdiene apranga, taip pat elegantiškai išryškina jaunatvišką dekoltė zoną.

Visuomet prisiminkite, kad teisingai parinkti aksesuarai – tai kone 80% stiliaus sėkmės. Būtent šie maži stiliaus akcentai gali radikaliai paveikti įvaizdį. Ryškios detalės pavers jį provokuojančiu, subtilūs auksiniai auskarai suteiks moteriškumo, o dideli aksesuarai įkvėps prabangos. Jeigu nežinote kur ieškoti kokybiškų, modernių auksinių papuošalų, apsilankykite www.modernijuvelyrika.lt. Čia tikrai atrasite savo svajonių papuošalą!

Komentarai
Kraunama...