Su kokiomis šukuosenomis plaukai atrodo ilgesni?

0 41

Ne visoms pavyksta greitai užsiauginti ilgus plaukus net jei naudojamos pačios prabangiausios priemonės. Deja, neretai jokios priemonės nepadeda jei plaukai yra prižiūrimi visiškai neteisingai. Tarkime, jokios priemonės nepadės, jei nuolat naudojamas plaukų tiesinimo žnyplės, nes plaukai nespės būti sudrėkinami. Taip pat kartais sunku užsiauginti plaukus, jei trūksta vitaminų visam organizmui, taigi, visuomet verta pasidomėti tikrosiomis priežastimis, kodėl plaukai neauga tokiu greičiu, kokiu norėtųsi. Efektyvių priemonių plaukams galima rasti https://kosmetikosparduotuve.lt/. Kol dar nepavyksta užsiauginti ilgų kasų, galima pabandyti bent jau priversti plaukus atrodyti ilgesniais vizualiai. Sužinokite, su kokia šukuosena plaukai atrodys ilgesni.

Pirmiausia, tai plaukai ilgesni atrodo tuomet, kai yra tiesūs, todėl plaukų tiesinimo žnyplės šiuo atveju tikrai turi savo privalumų, tačiau nereiktų pamiršti, kad tai plaukams kenkiantis malonumas. Ištiesinus plaukus jie lieka ne tokie pūsti, išsitiesina net menkiausias bangavimasis, todėl plaukai tikrai atrodo ilgesni bent jau vizualiai. Dažnai tokia šukuosena mėgautis nereikėtų ir būtina, kad po tokios karščio bangos būtų naudojamas plaukų serumas, kitaip jų būklė labai greitai ims prastėti.

Nors netikėta, tačiau plaukams padėti atrodyti ilgesniais gali net ir kasos, su kuriomis plaukai atrodo ne tik tankesni, bet ir ilgesni. Taip pat verta žinoti, kad kasos visuomet yra madoje, tad tikrai nenusivilsite susipynusi kokia nors įdomią kasą. Netvarkingai supinti plaukai ir permesta ant peties kasa gali tikrai atrodyti puikiai. Plaukų galiukams turėtų būti panaudotas plaukų serumas, taip jie spindės ir džiugins aplinkinių akis.

fPlaukai atrodo ilgesni ir su tam tikrais dažymais. Žinoma, nusidažius plaukus viena spalva, tikrai jie neatrodys ilgesni, bet ombre ar balayage technikos tikrai padeda. Su šiais dažymų būdais plaukai yra šviesinami, tačiau ne visi. Nušviesėjimas gražiu perėjimu nueina į galus, kas suteikia plaukams taip trokštamo ilgio. Tačiau tikrai ne kiekviena moteris gali sau leisti plaukų šviesinimą, kadangi jis gali labai nualinti plaukus, ypač jei jie ir taip prastos būklės. Tuomet ir plaukų serumas nepadėtų, o pačius plaukus prireiktų tik dar labiau trumpinti. Taigi, svarbu įsitikinti, kad šviesinimas nebus per daug drastiškas sprendimas jūsų plaukams.

Komentarai
Kraunama...