Šukuosenos, su kuriomis plaukai atrodo ilgesni

0 61

Dažnai merginos svajoja apie ilgus plaukus, todėl naudojasi įvairiomis priemonėmis, paskatinančiomis plaukų augimą. Nors ilgai plaukai dažnai tampa moterų svajone, svarbiausia turėti ne ilgus, o sveikus plaukus. Ilgi ir išsišakoję, susivėlę plaukai tikrai neatrodys gražiai, todėl reikia nepamiršti, kad juos reikia puoselėti, o ne tik skatinti jų augimą. Plaukų serumas yra puikus būdas pamaitinti plaukus ir džiaugtis jų spindesių, todėl niekuomet iš namų nereiktų išeiti prieš tai neapsaugojus plaukų nuo aplinkos poveikio. Įsigyti tokią priemonę galite https://kosmetikosparduotuve.lt/. Kol naudojamas plaukų serumas ir siekiama atgaivinti plaukus bei sulaukti kada prisidės tie keli centimetrai plaukų ilgio, smagu žinoti kelias gudrybes, kurios privers jūsų plaukus atrodyti ilgesniais.

Garbanojant trumpus plaukus, puikiai suprantama, kad vizualiai plaukai tikrai sutrumpėja, na, o priešingas tam variantas yra tiesūs plaukai. Gerai ištiesinus plaukus, net jeigu jie natūraliai nesigarbanoja, galima vizualiai plaukus padaryti ilgesniais, nes jie visiškai išsitempia, nelieka putimosi. Žinoma, tokia šukuosena turi nemažai minusų ir viena didžiausių yra tai, kad tiesinimo metu plaukai labai veikiami karščio, kuris tikrai neprisideda prie plaukų grožio. Taigi, įsitikinkite, kad plaukams atstatyti yra naudojamas plaukų serumas ir pasistenkite per dažnai šia šukuosena nesilepinti.

Skyrimas per vidurį yra dar viena iš gudrybių, kurias nori išbandyti turinčios neilgus plaukus tam, kad suteiktu jiems ilgio vizualiai. Tai greitas būdas išgauti ilgesnių plaukų efektą, tačiau tokia šukuosena netiks toms, kurios turi apvalų veidą. Nors plaukai atrodo ilgesni, tačiau išsiderina ir veido forma – jis atrodo platesnis nei iš tiesų yra.

Vizualiai prailginti plaukus galima ir dažant plaukus. Šiais laikais viena iš populiariausių technikų yra ombre. Būtent ji sukurią vaizdą, jog plaukai yra ilgesni nei iš tiesų. Pašviesinti plaukai galuose tinka daugeliui merginų, todėl pats laikas paeksperimentuoti. Žinoma, plaukų šviesinimas dažniausiai išsausina plauką, o silpnesniems plaukams gali pakenkti ir dar labiau, todėl įvertinkite savo plaukų būklę ir tik tuomet apsvarstykite ar galite leisti sau išbandyti tokį būdą. Bet kokiu atveju reikėtų nepamiršti po dažymo palepinti plaukus aliejais, kaukėmis bei serumais.

Komentarai
Kraunama...