Susipažinkite su oro kondicionierių tipais

0 15

Tikriausiai esate girdėję, kad oro kondicionieriai gali ne tik pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, tačiau taip pat padėti išvengti sveikatos sutrikimų? Tai – tikra tiesa. Namuose visuomet reikia palaikyti tinkamą oro temperatūrą ir stengtis išvengti neigiamo temperatūros poveikio, pvz. itin kaitros dienos daro neigiama įtaką žmogaus sveikatai, tad labai svarbu tinkamai pasirūpinti visomis svarbiausiomis mikroklimato kūrimo įrangomis.

Tinkamu oro mikroklimatu puikiai pasirūpina oro kondicionieriai. Tai itin paprastas ir populiarus oro temperatūros valdymo būdas. Svarbiausia atrasti tokią įrangą, kuri geriausiai atitiktų Jūsų poreikius, o kad tą padaryti, turėtumėte pradėti nuo susipažinimo su esamais oro kondicionierių sistemų tipais.

Sieniniai oro kondicionieriai

Sieniniai oro kondicionieriai yra kone vienas populiariausių pasirinkimų. Daugelį žmonių jie suvilioja savo patrauklia kaina. Žinoma, papildomas privalumas – kompaktiškumas, tad juos greitai ir patogiai įrengsite norimame kambaryje.

Mobilūs oro kondicionieriai

Mobilūs oro kondicionieriai yra puikus pasirinkimas kai reikalingas greitas ir pigus karšto patalpų oro sprendimo būdas. Nors jie puikiai tinka ir nuosaviems namams, biurams, tačiau dažniausiai juos pasirenka daugiabučių gyventojai.

Lubiniai oro kondicionieriai

Lubiniai oro kondicionieriai vartotojams dažniausiai patinka dėl to, jo neužimama daug vietos, kadangi jie montuojami visiškai greta lubų arba grindų. Šie oro kondicionieriai maži, beveik nematomi, tačiau labai efektyvūs.

Kanaliniai oro kondicionieriai

Kanaliniai oro kondicionieriai dažniausiai vertinami dėl savo patrauklumo. Kartais pajuokaujama, kad tai – stilingas namų akcentas, kuris papuošia interjerą. Ne veltui šio tipo sistemos dažnai montuojamos ne gyvenamuosiuose namuose, bet biuruose, parduotuvėse bei kitose vietose, kur lankosi daug žmonių.

Taigi, susipažinus su pagrindiniais sistemos tipais, dabar svarbiausia svarbiausia išsirinkti  atitinkamą įrangą, paskaičiuoti, kad sistema gebėtų aptarnauti reikalingą žmonių skaičių ir patalpos išliktų vėsios visą dieną.

Komentarai
Kraunama...