Sveikų plaukų siekiantiems – Chi Keratin Silk Infusion priemonė

Chi keratin plaukų priežiūros priemonės
0 257

Chi Keratin Silk Infusion priemonės nauda plaukams

Chi Keratin priemonės sparčiai populiarėja ir ypatinga formule sužavi vis daugiau savo plaukais nusivylusių ar su jais nesusitvarkančių žmonių. Priemonių sudėtyje gausu keratino, kuris yra labai naudingas mūsų plaukams. Kadangi keratino baltymas sudaro didžiąją dalį mūsų plaukų sudėties, jis yra reikalingas jų atkūrimui ir apsaugojimui. Dėl šios priežasties papildomas išoriškas keratino naudojimas plaukams, padeda plaukams išlikti sveikiems ir sudrėkintais.

Viena populiariausių Chi Keratin priemonių yra Silk Infusion kompleksas. Ją rasti galite https://kosmetikosparduotuve.lt/. Tai priemonė, kuri ne tik padeda stiprinti, drėkinti ir apsaugoti plauką, bet taip pat suteikia blizgesio ir plaukai iškart atrodo sveikesni. Kadangi sudėtyje taip pat yra hidrolizuoto šilko, plaukai tampa švelnesni, lengviau iššukuojami ir paklusnūs. Priemonės sudėtyje taip pat gausu aliejų, kurie minkština ir gali atstatyti pažeistus plaukus, todėl puikiai tinka išsausėjusiems ir dažytiems plaukams. Verta paminėti, kad šią priemonę dėl saugios sudėties gali naudoti turintys net ir labai plonus plaukus.

Silk Infusion priemonės naudojimas

Chi Keratin priemones, ypatingai Silk Infusion kompleksą, galima dažnai pastebėti profesionalų rankose. Salonuose jis dažnai naudojamas plaukų atstatymo ir tiesinimo procedūroms, tačiau šią priemonę galima naudoti ir savarankiškai namuose.

Chi Keratin Silk Infusion kompleksą galima naudoti labai paprastai po plaukų išplovimo tiek ant drėgnų, tiek ant sausų plaukų. Šios priemonės nuplauti nereikia, užtenka tolygiai užtepti. Geresniems rezultatams pasiekti siūloma naudoti šampūnus ir kondicionierius, kurių sudėtyje nėra silikonų, aršių ploviklių ir parabenų. Tam puikiai tiks ir Chi Keratin šampūnai ir kondicionieriai – taip geresniais rezultatais džiaugsitės ilgiau. Ši priemonė pasižymi ir tiesinančiomis savybėmis, todėl puikiai sutvarkys besipučiančius plaukus.

Taip pat vertėtų įsiminti, jog Silk Infusion priemonę plaukai geriau įsisavina, veikiami karščio, todėl patepus plaukus šiuo kompleksu, galima juos išdžiovinti džiovintuvu arba patiesinti. Žinoma, dažnas naudojimasis karštomis formavimo priemonėmis plaukams kenkia, todėl dažnai to daryti nereikėtų. Chi Keratin Silk Infusion 15 mililitrų buteliuko kainą yra apie 5 eurus.

Komentarai
Kraunama...