TaurusMedia atsiliepimai

0 31

„Naudodamiesi „Taurus Media“ paslauga maždaug 6 mėnesius, užkopėme ir šiuo metu patenkame tarp 3 pirmųjų  paieškos rezultatų puslapio pozicijų. Tai padėjo mums padidinti kokybiškų vartotojų srautą, pardavimus ir suteikė labai didelę vertę mūsų verslui.“

Goldbeautyline

APIE MUS (TAURUS MEDIA)

Esame didelę patirtį sukaupę marketingo, pardavimo, web kūrimo, dizaino formavimo profesionalai, SEO ekspertai ir padedame sėkmingai įgyvendinti internetinius projektus, suformuoti reprezentatyvų įmonės įvaizdį, padidinti pardavimus ir optimizuoti reklamos kaštus.

Per daugelį savo veiklos metų pastebėjome, kad mūsų paslaugomis žmonės naudojasi dėl labai įvairių priežasčių. Vieni nori padidinti savo produktų (prekių ar paslaugų) pardavimus. Kiti kreipiasi norėdami pranokti savo konkurentus arba yra pavargę dėti pastangas, kad jų svetainė nebūtų paieškos rezultatų puslapio apačioje. Mes, atsižvelgdami į Jūsų nurodytas priežastis, greitai sukuriame strategiją, padėsiančią pasiekti savo tikslų ir pateisinančią lūkesčius.

KODĖL VERTA MUS RINKTIS?

Yra milijardai svetainių internete, tačiau neaišku, kaip jas pastebėti ir padaryti matomas? Mes tai žinome ir savo paslaugas jau suteikėme X Lietuvos ir užsienio įmonių. Jums įdomu, kodėl tiek daug verslininkų pasitiki mumis ir užsisako mūsų teikiamas paslaugas? Turime atsakymą – visas paslaugas stengiamės suteikti:

  • paprastai – strategiškai mąstome, atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius bei konkurencinę rinką.
  • kokybiškai – su klientu bendraujame kaip su draugu ir pagal turimą kompetenciją atsakome į visus iškilusius klausimus.
  • už konkurencingą kainą – mes ne tik vadovaujamės dinamine kainodara, mums taip pat nereikia išlaikyti administracinio personalo, todėl garantuojame daugiau kokybės už tą pačią kainą.
  • greitai – neverčiame Jūsų laukti ir stengiamės, kad rezultatais pradėtumėte džiaugtis kuo greičiau.
  • atsakingai – viską gausite iš vienų rankų – nuo svetainės sukūrimo iki jos administravimo ir reklaminės kampanijos. Viską darome atsakingai, nes manome, kad teigiama reputacija yra itin reikšminga kiekvienam verslui.

Mums svarbu, kad Jūsų verslas būtų matomas, užimtų kuo aukštesnes paieškos rezultatų pozicijas, domintų kuo daugiau vartotojų, nuolat didėtų potencialių klientų skaičius ir pardavimai, todėl dirbdami pasitelkiame visas turimas technines, kūrybines, analitines žinias ir įgūdžius bei sukuriame tinkamiausias strategijas.

KAIP MES DIRBAME?

Surenkame visus reikiamus duomenis apie Jūsų verslą. Pasikalbame apie Jūsų verslo specifiką, išsiaiškiname Jūsų tikslus (pavyzdžiui, ar taikotės į vietinius pirkėjus, ar norite pereiti prie globalių pirkėjų) ir sukuriame geriausią planą Jūsų biudžetui.Sukuriame planą ir imamės veiksmų. Atlikę svetainės auditą ir ištyrę tikslinę rinką, reguliariai atliekame reikalingus atnaujinimus, kad padidėtų jūsų svetainės pozicija paieškos puslapių rezultatuose.Stebime, kaip kinta Jūsų verslo situacija. Kol paslaugų, ypač SEO, rezultatai tampa matomi, praeina daug laiko. Niekas per naktį iš 12 paieškos rezultatų puslapio neperšoka į pirmojo puslapio aukščiausią poziciją. Tačiau ilgainiui paieškos reitingai auga.

Mūsų paslaugos ir darbo strategija pritaikyta įvairaus dydžio verslui – padėjome šimtams mažų įmonių patekti tarp pirmų paieškos rezultatų pozicijų. O šiuo metu daugiau nei 300 įmonių pasitiki mūsų rezultatais. Tai didžiausias įrodymas, kad mūsų teikiamos paslaugos veikia!

KĄ MES GARANTUOJAME?

Autoritetingas verslinininkas turi sukurti stipraus ir patrauklaus verslo įvaizdį, kad nugalėtų konkurentus, įgytų naujų klientų ir verslą perkeltų į aukštesnį lygmenį.

Garantuojame, kad jei kreipsitės į mus:

  • dirbsite su atsidavusiu skaitmeninės rinkodaros ekspertu.
  • paslaugos apims visus aspektus – nuo raktinių žodžių iki atgalinių nuorodų sukūrimo, nuo projekto plano sudarymo iki sukurto projekto administravimo ir priežiūros.
  • Jūsų verslui bus pritaikyta otpimaliausia rinkodaros strategija.

Skaitmeninės rinkodaros specialistų ir ekspertų teikiamos paslaugos suteiks matomos naudos ir Jūsų kuriamam verslui:

  • turėsite aukštesnes pozicijas paieškos rezultatų puslapyje (būsite geriau įvertinti paieškos sistemų).
  • pritrauksite daugiau kokybiško vartotojų srauto (klientų).
  • pastebėsite geresnę konversiją.
  • padidinsite prekės ženklo žinomumą ir populiarumą.
  • išvengsite neigiamų konkurencijos padarinių.

Visa mūsų komanda dirba vardan vieno tikslo – rezultatų, kuriuos lengva pamatyti. Todėl pasinaudokite šia galimybe – būkite matomi, populiarūs ir pelningi! Taurus Mediahttps://www.taurusmedia.lt/

Komentarai
Kraunama...