Teisingi įpročiai padės išsaugoti nušviesintus plaukus

0 72

Nusišviesinus plaukus dažnai kyla daug didesnė tikimybė juos išvis prarasti. Vienoms plaukai tampa labai silpni, kitoms nubyra galai ar pradeda slinkti ir lieka keli plaukai. Žinoma, stipriems tankiems plaukams, kuriais teisingai besirūpinama, šviesinimas tiek žalos nepridaro, tačiau visuomet reikia atkreipti dėmesį į savo plaukų struktūra. Jei plaukai silpni tai geriau nešviesinti arba po šviesinimo plaukus labai lepinti, kad jie nebūtų nualinti. Storesniems plaukams tiek puoselėjimo gali ir neprireikti, todėl būtina stebėti pačių plaukų būklę ir jei reikia konsultuotis su specialistais kokios kaukės plaukams tiks plaukų atgaivinimui.

Taigi, pirmiausia, šviesinimui reikia pasirinkti tinkamą meistrą, kuriuo pasitikėsite ir jokiu būdu nebandykite atlikti šviesinimo namuose, nes tokiu atveju minėtos tikimybės gali dar labiau išaugti. Nudeginus plaukus per daug, jų atstatyti nebeišeis ir vienintelis būdas juos sutvarkyti bus juos atsiauginti, o tai yra labai ilgas procesas ir ne visoms įveikiamas.

Kai nušviesinimas jau atliktas, verta pradėti rūpintis plaukais labiau nei įprastai. Kaukės plaukams, kondicionieriai bet atkuriamieji šampūnai būtų puiki pradžia. Geriausia rinktis tik kokybiškas priemones, nes persistengus bei nusipirkus netinkančių priemonių, jos tik dar labiau pablogins situaciją. Geriausia išbandyti tai, ką pataria specialistai ir tai dažniausiai nebūna pigu, tačiau tai yra neišvengiama norint tapti blondine, kuri turi daugiau nei kelis plaukus.

Kaukės plaukams juos sudrėkina ir pamaitina, kondicionieriai padeda atkurti, tačiau jie bus visiškai neveiksmingi jei ir toliau mėgausitės karšta saule, tiesinimo žnyplėmis ir panašiomis priemonėmis. Priemonių plaukams atgaivinti galite rasti https://kosmetikosparduotuve.lt/. Taip pat nereikėtų persistengti rišant plaukus ar juos segant, nes jie greičiau susilpnėja, o galai netenka drėgmės.

Jei pradeda slinkti ir lūžinėti plaukai – negeras ženklas. Vadinasi plaukai sunkiai atlaikė šviesinimą ir pakartojimai gali tik dar labiau pabloginti situaciją. Turėti sveikus plaukus tikrai turėtų būti prioritetas, tad jei po šviesinimo jūsų plaukai atrodo kaip šiaudai, vadinasi neverta iškeisti sveikų ir gražių plaukų į kupetą dėl spalvos. Graži spalva nereiškia, kad plaukai gražūs, tačiau sveiki plaukai atrodys gražūs su bet kuria spalva.

Komentarai
Kraunama...