Tinkamos plaukų spalvos pagal odos tipą

0 188

Išsirinkti plaukų spalvą kartais būna sunku. Ypač, kai norisi kardinalių pokyčių. Tamsūs plaukai tinka ne visoms, o skirtingi šviesių plaukų atspalviai taip pat turi būti derinami su bruožais bei kitais kriterijais. Kartais netinkamą spalvą pasirinkus būna labai nesmagu vėl bandyti ją keisti, nuiminėti spalvą ir perdažyti, o tai dar ir papildomų lėšų reikalauja. Jei nežinote kas jums tinka, tai padės loreal plaukų dažai, kurie nusiplauna per kelis kartus, tuomet susidarysite nuomonę ar norite tokios plaukų spalvos ilgam. Jei eksperimentuoti nenorite, tuomet spalvą galima rinktis pagal odos, akių spalvas.

Mėgstančioms drąsius sprendimus, dažnai norisi nusidažyti šiek tiek neįprastesne spalva arba bent jau įdomesniu atspalviu. Raudona yra viena iš dažniausiai pasirenkamų spalvų po blondinės ir brunetės įvaizdžio. Raudonplaukėmis būti nori energingos, dėmesį mėgstančios merginos, o tokia spalva tinka ne visoms. Ši spalva turi būti derinama, todėl prie šilto tipo bruožų tiks šilti šios spalvos atspalviai, o prie šalto atvirkščiai. Žydrų ir pilkų akių savininkės daug geriau atrodo su šviesiais plaukais, todėl ir raudona turėtų būti šviesi. Loreal plaukų dažai, kurių rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/, suteikia labai įvairų tokių spalvų pasirinkimą, todėl problemų netūrėtų kilti. Rudų akių savininkės gali dažytis plaukus reikėtų derinti rausvas sruogas prie gelsvai rudos spalvos. Žaliaakės išryškins savo akis su labai ryškia vario atspalvio raudona. Renkantis tokią ryškią spalvą, kartais nėra protinga tiesiog nusidažyti plaukus viena spalva, eksperimentuoti su sruogomis ir kitais moderniais dažymais gali būti geriausias sprendimas.

Tamsiaplaukėms šiek tiek lengviau, ypač jei tik norisi pasiryškinti esamą spalvą, nes loreal plaukų dažai yra patogūs naudoti ir namuose. Jei norite kokių įmantresnių dažymų ar plaukus šviesinti geriau namuose to nedaryti ir patikėti darbą profesionalui. Tamsiaplaukėmis būti patariama toms, kurios turi tamsesnę odą. Jei oda šviesi, tuomet per tamsių spalvų reikia vengti, o plaukus patartina dažyti arba blondinės atspalviais arba šviesiai ruda spalva. Šviesiaplaukėms ir mėlynakėms puikiai tiks auksinės blondinės įvaizdis, nes išsiryškins bruožai ir akių spalva, o šaltos odos spalvos moterys turėtų rinktis pelenų atspalvius, smėlio blondinės spalvas.

Komentarai
Kraunama...