Vasaros saulė – kančia odai

0 38

Karštieji vasaros mėnesiai tikrai džiugina saule ir vasarišku oru, tačiau tikrai ne visi susimąsto apie tai kokią žalą kaitri saulė gali padaryti žmogui. Esame įpratę matyti, kad vasaros sezonu daugelis džiaugiasi trumpesniais, labiau apnuoginančiais drabužiais, maudymosi kostiumėliais ir, žinoma, ilgu laiko leidimu paplūdimiuose, kur saulei visi būna itin lengvai prieinami. Gryname ore šiltuoju sezonu norisi būti kuo daugiau, tačiau ar tikrai visada tai yra naudinga? Apsauga nuo saulės apsaugos tik tokiu atveju, jei ji bus tinkamai naudojama, tačiau pamiršus ją atnaujinti kas tam tikrą laiką, gali tekti kentėti nudegimus. Būtent todėl visiems, kurie išvyksta atostogauti prie vandens rekomenduojama ir skėčius pasistatyti, ir galvos apdangalą turėti, o svarbiausia, kad kremas nuo saulės būtų šalia. Jis gelbėja odą nuo nudegimų ir labai nemalonaus saulės spindulių poveikio. Puikių priemonių apsaugai rasti galima – https://hempz.lt/ internetinėje parduotuvėje.

Besirūpinantiems savo oda ir suprantantiems, kad saulės spinduliai gali turėti labai didelės įtakos raukšlelių atsiradimui, dažnai SPF atrodo reikalingas visus metus, net tuomet, kai saulės nesimato ir ji būna už debesų. Spinduliai pasiekia odą net ir pro debesis, todėl jie gali veikti tas vietas, kurios nėra pridengtos drabužiais. SPF priemonės gali būti labai įvairios tekstūros, todėl kiekvienas gali pasirinkti kas jų odai tinka labiausiai. Įdegio kremai gali būti skirti tik veidui, jie suteiks reikiamą apsaugą kasdienai ir nesausins jautrios veido odos.

Įdegti saulėje yra vienas pavojingiausiu dalykų odai, kadangi ne tik ji sausėja, prasideda priešlaikinis, bet ir gali būti sukeliamas odos vėžys. Saulė tam turi labai daug įtakos, ypač jeigu joje būnama per ilgai, nesisaugoma su specialiais kremais. Džiaugtis įdegiu yra geresnių būdų, jei nesinori žaloti savo odos. Gali būti išbandomi soliariumai arba savaiminio įdegio kremai. Žinoma, pasirinkus kremus gali pradžioje būti gana sunku viską atlikti idealiai, tačiau vėliau tai gali tapti puikus būdas mėgautis įdegiu kiaurus metus. Soliariumuose žala kiek didesnė nei bandant išgauti atspalvį savaiminio įdegio kremais, tačiau juose nepraleidžiama tiek laiko kaip saulėje, todėl tai vis tiek gana neblogas variantas įdegiui palaikyto. Soliariumų kremai padės išgauti dar dailesnį rezultatą, todėl bus galima džiaugtis puikiu įvaizdžiu.

Komentarai
Kraunama...