Veido kremo gamyba namuose: brandžiai odai

0 71

Vis daugiau dėmesio pradedama skirti natūraliam grožiui, todėl pasirenkamos vis natūralesnės, ekologiškesnės priemonės. Kokybiškų priemonių rasite ir https://kosmetikosparduotuve.lt/. Ekspertai stengiasi įrodyti, jog daug naudingiau kūną tepti aliejais, nuovirais bei kitomis saugiomis priemonėmis nei pirktiniais veido kremais, kurių sudėtis paprastam žmogui ne visuomet yra aiškiai suprantama. Šiais laikais galima rasti daug receptų, kurie tinka įvairaus tipo veido odai, todėl pasigaminti individualų produktą yra labai smagu. Negana to jis gali būti net kelis kartus veiksmingesnis, todėl nudžiuginsite puikiais rezultatais.

Pasigaminti kremą brandžiai odai nėra sunku ir galima išbandyti net kelis variantus, svarbiausia žinoti kokie ingredientai tinka tarpusavyje. Galima apie tai paskaityti informacijos internete arba tiesiog eksperimentuoti. Po kiek laiko sugebėsite atitaikyti puikų kvapą, konsistenciją, kuri jums patiks labiausiai. Veido kremai nuo raukšlių dažniausiai turi daug drėkinamųjų ingredientų, kurių savybės sustangrina odą. Jų yra labai daug, todėl tik jūs nuspręsite ką geriausia sau išsirinkti.

Pirmasis receptas, kuris labai tinka raukšlių turinčiai odai yra su citrinų žievele. Pirmiausia reikia sutarkuoti dviejų citrinų žievelę ir ją užpilti su karštu vandeniu – 200 mililitrų vandens turėtų pakakti. Dešimt valandų galite leisti žievelėms prabrinkti. Praėjus laikui, žieveles galima nusunkti, o tuomet į vandenį reikėtų įdėti medaus šaukštelį ir alyvuogių aliejaus vieną šaukštelį. Tuomet įspaudžiate citrinų sultis, jei norite du arba tris šaukštelius odekolono, porą šaukštų riebios grietinėlės bei pusę nedidelės stiklinės rožių, jazminų ar lelijų nuoviro. Taip turėsite puikų drėkinamąjį veido kremą, kuris padės apsisaugoti nuo raukšlių. Veido kremai su alyvuogių aliejumi ir citrina yra puikūs skaistinant veido odą ir ją puoselėjant.

Galima išbandyti ir tokį receptą, kuriame sumaišomas vieno kiaušinio baltymas, ketvirtadalio agurko sultys, pora lašelių benzoinės tinktūros, vienas šaukštelis citrinų sulčių ir vienas šaukštelis degtinės. Šis mišinys yra puikus būdas atgaivinti veido odą, o kiaušinio baltymas pripildo ją puikiomis odos statybinėmis medžiagomis, todėl poveikis pajuntamas labai greitai reguliariai naudojant priemonę. Veido kremai iš parduotuvės nebūtinai suteiks tokį gerą rezultatą kaip jūsų gaminamos priemonės.

Komentarai
Kraunama...