Veido kremo gamyba namuose: etapai

0 519

Populiarėja vis ekologiškesnis gyvenimo būdas, tad nenuostabu, jog vis daugiau žmonių nenori pirkti kosmetinių priemonių, kuriuose sudėtis nėra natūrali. Taip pat daugelis stengiasi atsikratyti plastiko naudojimo, tad ir labai daug kosmetikos priemonių tampa nebeperkamos dėl plastiko pakuočių. Laikui bėgant internete pasirodo vis daugiau receptų kaip kremą pasigaminti pačiai, kokį šampūną naudoti ar kaip pasidaryti šveitiklį kūno odai tiesiog namuose. Patarimų sulaukti galima daug, todėl smalsumui nugalėjus, pabandoma pasigaminti sau priemonę tokią, kokios iš tikro norisi. Žinoma, visada puikių priemonių rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/, tačiau verta sužinoti ir kaip namuose gaminami veido kremai ir kokių ingredientų tam gali prireikti.

Pirmiausia reikia pasiruošti karšto vandens, kuris galėtų būti puode ar dubenėlyje, o virš jo pasirinkite mažesnį indą savo kremui maišyti ir gaminti. Vanduo turi būti karštas, jei greitai vėsta, reikėtų turėti galimybę jį vėl greitai pakaitinti, todėl vanduo puode ant viryklės – optimaliausias būdas. Taip galėsite bet kada padidinti ugnį ir pašildyti vandenį bet kremą. Karštis reikalingas tam, kad pavyktų suminkštinti ir palydyti kietas medžiagas, iš kurių bus gaminami veido kremai. Tai bus kosmetinės priemonės pagrindas. Dažniausiai tam pasirenkamas bičių vaškas, tačiau tikrai yra bičių produktas alergiškų žmonių, todėl neužtikrinama, jog šis produktas tiks visiems. Galima kaip pagrindą naudoti kietuosius aliejus, kurie visiems gerai žinomi – kokosų aliejus, gali būti kakavos sviestas ar kita priemonė. Kosmetikoje gali  būti naudojamas ir sojos vaškas. Ištirpinti karštoje vonioje aliejus nesunku, tačiau vaškas geriau tirps jei jį supjaustysite nedideliais gabaliukais arba sutarkuosite.

Ištirpinus kietus ingredientus, reikia įdėti ir kitus reikalingus sudėčiai produktus, kad veido kremai turėtų naudingų savybių, maitintų bei gerintų odos būklę. Galima dėti medaus, glicerino, taip pat eterinių aliejų, kitų jums patinkančių aliejų bei vitaminų, kuriuos perkate kapsulėse. Įmaišyti dažnai tenka ir vandens, kartais vietoj jo galite naudoti kokių nors žolelių nuovirų, kurie turi tam tikrų, jums patinkančių ar naudingų savybių. Gerai viską išmaišius galima viską labai gerai išmaišyti – padeda elektrinis plakiklis. Vėliau reikia leisti mišiniui pastingti, kai juos supilate į indelius.

Komentarai
Kraunama...