Veido kremų receptai gamybai namuose

0 100

Populiarėjant gamtai draugiškesniam gyvenimo būdui vis daugiau žmonių stengiasi naudoti mažiau plastiko bei rinktis ekologiškesnius, natūralesnius produktus. Dėl šios priežasties populiarėja įvairios nišinės parduotuvės, kuriuose gausu ekologiškų produktų, kurie gali būti reikalingi ne tik maisto gamybai, bet ir kosmetikai. Taigi, lygiagrečiai su tokio gyvenimo būdo populiarėjimu, vis daugiau moterų išbando savo jėgas bandydamos pasigaminti kosmetikos priemonių namuose, taip sutaupydamos ne tik pinigų, bet ir užsitikrindamos, jog priemonėje bus visko, ko pačiai labai norisi. Tuo pačiu, neprireikia pirkti iš parduotuvės plastikos pakuotėse esančių veido kremų, todėl prisidedama prie gamtai draugiško gyvenimo būdo puoselėjimo.

Veido kremai tikrai nėra labai sudėtinga priemonė gamyboje, kadangi tereikia nusipirkti ingredientų ir juos tvarkingai išmaišyti. Tai neskamba nei sudėtingai nei neįmanomai. Greičiausiai sunkiausia dalis yra nusipirkti reikalingus produktus gamybai. Tiesa, anksčiau jų gauti būdavo daug sunkiau, o daba ekologiškų priemonių tikrai galima rasti tiek vaistinėse, tiek specializuotose parduotuvėse. Ieškoti ilgai netenka, kadangi vitaminus kremui tikrai įsigysite artimiausioje vaistinėje, tuomet eterinių aliejų bei įprastų ekologiškų šalto spaudimo aliejų nesunkiai rasite parduotuvėje. Kokosų aliejus, kakavos aliejus irgi bus bet kokioje parduotuvėje, o jei kremo pagrindui naudosite bičių vašką, jo rasite pas ūkininkus turguose.

Ingredientai, iš kurių gaminami vaido kremai gali būti visokiausi. Yra receptų, kurie kuo puikiausiai gali nurodyti kas kokiai odai labiausiai tinka, tačiau visuomet verta pasikoreguoti jį pagal save, taip užtikrinsite, kad jums tinka ir kvapas ir rezultatai naudojant priemonę. Turint visus produktus juos reikia maišyti karštoje vonelėje virs garuojančio vandens. Viską gerai išmaišius ir palaukus kol sustings turėsite puikią priemonę sau ir net draugei, jei nutarsite kam nors padovanoti. Taip pat kremų su natūraliais ekstraktais rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Kiekvienam odos tipui tinka skirtingi aliejai, tad nesuklyskite juos pasirinkdamos. Internete apie tai gausu informacijos, todėl pasirinkus tinkamai, priemonė džiugins dar labiau. Sausai odai puikiai tiks abrikosų aliejus, avokadų, kokosų ar alyvuogių. Riebiai – migdolų, persikų, kukurūzų, o jautriai – rožių, citrinų. Yra ir daugiau alternatyvų, kad veido kremai būtų tikrai individualūs ir patinkantys.

Komentarai
Kraunama...