Veiksmingi nuovirai riebių plaukų priežiūrai

0 68

Riebių plaukų savininkės puikiai supranta kaip sunku išlaikyti plaukus purius ir nesulipusius. Labai nesėkmingais atvejais būna ir taip, kad tenka plauti plaukus kiekvieną dieną o kartais netgi du kartus dienoje. Liaudiški būdai tvarkytis su plaukų riebumu yra gana veiksmingi, tačiau dauguma moterų ir merginų mieliau perka cheminės sudėties priemones. Jei pastebėjote, jog iš parduotuvės pirktos plaukų priemonės yra jums neveiksmingos, pats laikas būtų išbandyti ar veikia natūralios ir naminės kaukės plakams. Riebiems plaukams kaip kaukės dažnai padeda nuovirai, tad sužinokite kaip padėti savo plaukams.

Kaukės plaukams su įvairių žolelių nuovirais dažniausiai padeda greitai sureguliuoti riebalų išsiskyrimą dėl ko plaukai pradeda ne taip greitai riebaluotis. Žinoma, be to, kad plaukais reikia rūpintis išoriškai, verta nepamiršti, kad privaloma ir gerai maitintis bei vengti streso, kuris taip pat turi įtakos riebalinių liaukų veiklai.

Vienas iš nuovirų, kuris gali padėti, yra ąžuolo žievės nuoviras. Kaukės plaukams su nuoviru daromos iš 60 gramų ąžuolo žievės, 30 gramų ramunėlių, kelių lašų eterinio citrusinių vaisių aliejaus ir 900 mililitrų vandens. Žievę ir žoleles užpylus vandeniu reikia jas pavirinti apie pusvalandį ant mažos ar vidutinės ugnies ir nukošti, o tuomet sumaišyti su eteriniu aliejumi. Kartą per savaitė tokia arba panašios kaukės plaukams padės apsisaugoti nuo greito plaukų susiriebalavimo.

Riebius plaukus džiugina ir saulėgrąžų nuoviras, kuris gaminamas 30 gramų saulėgrąžų užpylus vandeniu ir pavirus bent penkiolika minučių. Atvėsinus ir nukošus tokį nuovirą galima sumaišyti su mandarinų eteriniu aliejumi. Ši kaukė plaukams turi būti naudojama ant švarių ir dar drėgnų plaukų per visą ilgį. Į tokią kaukę puikiai tinka ir medetkos, iš kurių taip pat reikėtų virti nuovirą. Jų teigiamos savybės sustiprina plaukus. Priemonių su natūraliais ekstraktais galite rasti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Kaukės plaukams, kuriose pagrindą sudaro tam tikrų žolelių nuoviras visuomet gali būti papildytos rozmarinų žolelėmis. Taip pat tinka gysločiai, kraujažolės bei spygliai. Labai naudingi kedrai, kiaulpienės bei juodųjų serbentų labai. Jų visuomet galite įdėti į įvairias kaukes ir džiaugtis geresniais rezultatais. Puiki kaukė yra ir iš svogūno, kurį reikia sutarkuoti ir naudoti ant plaukų šaknų, tačiau ne visiems ši kaukė tinka, nes kvapas išlieka kurį laiką net ir išsiplovus galvą šampūnu.

Komentarai
Kraunama...