Veiksmingiausios naminės kaukės, skirtos riebiems plaukams

0 65

Riebūs plaukai sukelia daug problemų, nes turint tokio tipo plaukus kartais tenka plauti ir du kartus per dieną. Tokie atvejai kai išsiplovus galvą ryte, vakare jau matosi riebaluotos šaknys labai erzina, o formuoti plaukus su tokia problema yra labai sunku. Riebalų išsiskyrimą sumažinti padeda įvairūs produktai plaukams, tačiau pats veiksmingiausias būdas yra naminės kaukės, jei žinote kokius ingredientus pasirinkti. Taip pat labai svarbu valgyti subalansuotą maistą, tačiau kartais reikia tiek išorinio, tiek vidinio plaukų puoselėjimo. Dėl šios priežasties verta sužinoti veiksmingų naminių kaukių receptų, kurie gali padėti jūsų plaukams.

Kaukės plaukams su kiaušiniu i medumi tinka visiems plaukų tipams, kadangi ne tik maitina ir drėkina plaukus, bet ir juo stiprina bei reguliuoja riebalinių liaukų darbą. Du tryniai sumaišyti su šaukštu medaus yra viena populiariausių kaukių dėl gerų šios sudėties savybių. Įtrynus mišinį į galvos odą ir šiltai apdengus galvą tokią kaukę reikėtų palaikyti kelias valandas, o geriausia – per naktį.

Vaisiai ir daržovės tai pat gali būti naudojami naminėse kaukėse, nes juose yra daug naudingų medžiagų. Svarainiai puikiai tinka kovai su riebaluotais plaukais. Stikline vandens užpilkite svarainio branduolį kartu su visomis sėklomis ir užvirkite. Įtrynus galvos odą šiuo nuoviru galima tikėtis puikių rezultatų – ne tik sutvarkysite riebius plaukus, bet ir atsikratysite pleiskanomis. Taip pat riebiems plaukams tinkamos ir su šermukšniais daromos kaukės plaukams. Šaukštą šermukšnių galima užpilti verdančiu vandeniu. Puse litro vandens turėtų užtekti. Šiek tiek pavirus nuovirą jį atvėsinkite ir skalaukite juo plaukus po plovimo šampūnu. Puikių priemonių su natūraliais ekstraktais galima rasti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Tokios daržovės kaip bulvės irgi gali būti naudingos gaminant namines kaukes plaukams. Sutarkavus bulvę reikia išspausti sultis. Tuomet įpylus stiklinę kefyro gerai išmaišykite ir tepkite per visą plaukų ilgį. Apvyniojus galvą palaikykite mišinį bent pusvalandį, o po to plaukus gerai išplaukite šampūnu. Vietoj bulvių taip pat gali tikti agurkai ir moliūgai, tačiau bulvės yra veiksmingiausios. Daržovės ne tik padeda prisotinti plaukus naudingomis medžiagomis, bet ir padėti reguliuoti galvos riebalų išsiskyrimą.

Komentarai
Kraunama...