Vitamino C nauda mūsų odai

0 60

Nors vitaminas C kuo puikiausiai žinomas kaip labai reikalinga medžiaga žmogaus organizmui, nedaugelis kalba apie jo naudą odai. Išpuoselėtos, skaisčios, gražios ir sveikos odos nori kiekvienas ar bent jau kiekviena moteris. Tobula veido oda leidžia nesivarginti dėl makiažo ir kiekvieną dieną džiaugtis dailia išvaizda. Deja, bėgant laikui veido odos struktūra keičiasi, tampa nebe tokia elastinga, o net ir jaunoms merginoms kartais tenka vargti su akne, spuogais ir saulės pažeistomis vietomis, randeliais bei pigmentinėmis dienomis. Norint išspręsti šias problemas, gali padėti vitamino C serumas. Sužinokite kokias dar problemas sprendžia šis nuostabus ingredientas.

Odos struktūra su vitaminu C gali būti pagerinta, todėl pastebima, kad naudojant kremus ar serumus bei kitus produktus su vitaminu C odos išvaizda pasikeičia, ji nebebūna tokia sausa, o pats veidas atrodo lygesnis. Būtent šis ingredientas pagerina elastano gamybą organizme, todėl oda lieka apsaugota ir sutvirtinta. Vitamino C serumas naudojamas su kremu reguliariai tikrai gali padėti džiaugtis jaunatviškesne odos struktūra bent šiek tiek ilgiau.

Taip pat vitaminas C gali apsaugoti nuo spalvos pakitimų. Būtent jis saugo nuo fotocheminių reakcijų, kurios yra dažniausia veido odos spalvos kitimo priežastis Patamsėjusi veido oda bus natūraliai pašviesinama vitamino C, o tai užtikrins, kad atrodysite jaunesnė. Negana to su vitaminu C pagerinamas kolageno gaminimas, dėl ko oda ilgiau išlieka stangri, nepilkėjanti ir su mažiau raukšlelių. Kolageno gaminimas organizme pradeda lėtėti nuo 25 metų, todėl vitamino C serumas turėtų būti pradedamas naudoti nuo gana jauno amžiaus.

Randus ir net egzemą vitaminas C taip pat gali paveikti labai teigiamai, kadangi jis turi oksidacinių savybių, kurios kovoja su bakterijomis bei išvalo veido odą. Tai ypač svarbu egzemai, nes padedama nuimti alerginę reakciją. Žinoma tai turi įtakos ir randų gijimui, kuriam taip pat svarbu ir vitamino C skatinamas kolagenas – šis baltymas nepakeičiamas žaizdų gijimo greitinime, todėl nelieka randų, o jei jų yra nuo seniau, jie išgydomi daug greičiau.

Komentarai
Kraunama...